Aliz Apartman Nyíregyháza

4,5Kényelem
5Szolgáltatás
5Étkezés
4,5Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver napok
Kamilla Hotel Balmazújváros
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Aliz Apartman Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2020. október 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családoknak gyerekkel kiváló hely! 4 éves gyerekkel voltunk. Sok gyerekjáték van, ha tudtuk volna, nem vittünk volna játékot. Nagyon jó a kinti sütéshez, étkezéshez berendezett rész. Kerti játékok is vannak, trambulin, csúszda, mászóka, homokozó. Minden tiszta volt. Teljesen felszerelt konyha. A vendéglátók barátságosak.
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 27.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családommal, 8-an érkeztünk Nyíregyháza - Sóstóra, az Aliz apartmanba. Vendéglátóink roppant barátságosan fogadtak minket, beszélgettünk, mintha régóta ismertük volna egymást. A papírok elintézése után körbevezettek, a ház hatalmas és teljesen berendezett, nagyon szép! Már akkor tudtuk, hogy jól fogjuk magunkat érezni.
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Aliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - Medence/kertAliz Apartman Nyíregyháza - Külső képAliz Apartman Nyíregyháza - Medence/kertAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - Külső képAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - SzobákAliz Apartman Nyíregyháza - Szobák
Még több kép (9 db) >>