Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza ★★★★

Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza
Hotel Continent Szálloda NyíregyházaHotel Continent Szálloda Nyíregyháza
Hotel Continent Szálloda NyíregyházaHotel Continent Szálloda Nyíregyháza

Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza bemutatkozása

Szállodánk a városközponttól alig néhány percnyire, mégis a város zajától távol, Nyíregyháza egyik legtisztább, legnyugodtabb részén található. A Sóstói erdő közelsége garancia a jó levegőre, idilli környezetet teremt a nyüzsgő városi életből „menekülők” számára.

2Szolgáltatás
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2015. július 26.a párjával járt itt
A 4 * biztos nem a mi szobánkra lett minősítve. Ami eszembe jutott róla az a Hófehérke almája. A berendezések messziről szépek, de ne használja az ember és ne nézze meg közelebbről. . Az ágy a levegővételtől is olyan hangokat adott ki mint egy őskori múzeumi példány. .
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Mi múlthéten 3 napot töltöttünk el párommal. A szobák nagyon szépek voltak, a recepciós hölgy említette, hogy pár hónapja fel lettek felújítva a szobák. Ez a szobán is látszott, új laminált padló és a tapéta állapota is hibátlan volt. A tisztaság is megfelelő volt. Az étteremben volt szerencsék megkóstolni a japán és török konyha különleges ételeit.
Gyenge 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a kép, amikor a szállást foglaltuk. Akkor a meglepetés, amikor megláttam. Alig férnek el az autók, kicsik a szobák. A berendezési tárgyak állapota kívánnivalót, hagy maga után. A személyzet nem igen akart vagy tudott segíteni, inkább a helyi emberektől kaptunk segítséget. Az étlap kínálata sanyarú.
Gyenge 2013. augusztus 10.a párjával járt itt
Alapjába véve a hely nem lenne rossz egy-két dolgot levéve. Pl. :Kicsi a parkoló,kb 3 autó fér el,nem több. A személyzetben egy-két személy nem a legmegfelelőbb protokollt használja,ami ehhez a munkához az ember elvárná. Mi vendégek szeretnénk,hogy amikor belépünk a helyre,akkor egyből foglalkoznának az emberrel,nem csak állnánk ott mint egy bizonyos.
Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza - Egyéb