keke8814

keke8814 adatlapja

Regisztráció2013.08.10
Utoljára itt2018.07.11

Gyenge 2013. augusztus 10.a párjával járt itt
Alapjába véve a hely nem lenne rossz egy-két dolgot levéve. Pl. :Kicsi a parkoló,kb 3 autó fér el,nem több. A személyzetben egy-két személy nem a legmegfelelőbb protokollt használja,ami ehhez a munkához az ember elvárná. Mi vendégek szeretnénk,hogy amikor belépünk a helyre,akkor egyből foglalkoznának az emberrel,nem csak állnánk ott mint egy bizonyos.
Felhasználó fényképei:
Hotel Continent Szálloda Nyíregyháza -
Gyenge 2015. április 9.a párjával járt itt
Betértünk a feleségemmel enni egyet. Mi voltunk az első vendégek a belépéskor még csodálkoztunk is, hogy csak mi fogunk itt enni? Nem gond! Rendeltünk egy-egy ételt és italt. Az első italt viszonylag hamar megkaptuk, de az ételt. . . Idő közben megtelt az étterem és akik utánunk jöttek előbb végeztek az evéssel mint mi.
Gyenge 2014. november 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a feleségemmel itt. Nekünk nem igazán jött be ez a hely mert nem nagyon szeretjük a giccset! A képek nem tudom mikor készülhettek,mert nem fedik a valóságot! Sokkal jobban le van lakva mint a képeken! Ráférne egy felújítás az biztos! Inkább egy szellem kastélyra emlékeztetett,nem hotelre.