Tökéletes nyaralás

Hotel Dzsungel NyíregyházaHotel Dzsungel Nyíregyháza a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 19.
Fantasztikus 5 napot töltöttünk el Nyíregyházán, a nyíregyházi Hotel Dzsungelben.
Igen, a hotel nem az Állatpark kellős közepén található, de jó kilátás nyílik magára a parkra, valamint a tóra néző szobák is kellemes látványt nyújtanak.
Az épület nagyon hangulatos, az aula olyan akár egy szafari park.
A szobák gyönyörűek, tiszták, rendezettek, jól felszereltek, az ágyak kényelmesek.
A személyzet mosolygós, kedves, segítőkész, minden kérésünket teljesítették, mondhatom, hogy a lelküket kitették azért, hogy mi jól érezzük magunkat. Nos ez így is lett.
Bár a hotel maga 2 csillagos, nekünk mégis 5 csillagos élményben volt részünk. Minden tökéletes volt.
Ezt csak fokozza a díjmentes állatparki belépés, amely során szinte minden nap fel fedeztünk valami újdonságot.
A szomszéd éttermekkel is meg voltunk elégedve, nagy a választék, és nagyon jól főznek.
A környéken éppen zenés/táncos mulatság volt, aminek meg is örültünk, a gyerekek is nagyon élvezték, hisz ez egy üdülő övezetben természetes.
Mindenkinek elmeséltem, hogy mennyire jól éreztük magunkat és mennyi élménnyel gazdagodtunk, nagyon meg vagyok elégedve.
Sosem fogjuk elfelejteni az első itt töltött nyaralást, és minden évben el fogunk ide látogatni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek :)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Dzsungel további értékelései

2023.03.07gyerekekkel
A két csillagos szállóban foglaltunk szobát mert - az unokák miatt - az utazás alapvető célja az állatpark látogatás volt és a szálló gyakorlatilag az állatkerten belül van. A három nap után mi elégedettek, a gyerekek kimondottan boldogok voltak. ( Az állatkert nagy területen van, minden nap...
2022.08.17gyerekekkel
2 gyerekkel voltunk 3 éjszakára. A szoba kényelmes, tágas volt (családi). Az ételek finomak, bár desszert nem volt egyszer sem, az kicsit hiányzott. Tetszik a belső tér, törekedtek a dzsungel feelingre. Korlátlan belépés az állatkertbe, ez nagyon jó kis előnye a helynek. És jó helyen is van,...
2021.08.13gyerekekkel
Nagyon jó, hogy bármikor átmehetsz az állatkertbe, a gyerekeknek az étterem teraszához közel van a játszótér. Kényelmes belső terek, tiszta szobák. Kedvesek, barátságosak, segítőkészek, megértőek a recepción, különösen kiemelve az étterem és konyha személyzetét is. Ritkán találkozni ilyen...
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel