Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Hotel Dzsungel Nyíregyháza
4431 Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő, Blaha Lujza sétány 41.

Hotel Dzsungel Nyíregyháza a térképen

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy év után tértünk vissza ide, mivel ez az ideális választás az állatkerti látogatáshoz. Nagy meglepetésünkre színvonalbeli változás történt, a szobák felújításra kerültek, szerintem 2 csillagot meghaladva néznek ki. A fürdőszoba valóban kicsit régiesebb és elég kicsi, de a célnak megfelel. A reggeli kínálata is bőséges, finom. Kiemelném a kedves személyzetet.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a Dzsungel hotelban. 2 év elteltével idén is ellátogattunk ide családommal. A gyermekeink rajonganak az állatokért, ezért ha lehetőségünk adódik, eltöltünk itt 1-1 hétvégét. Nem csak a gyerekek, de mi szülők is el vagyunk ragadtatva az Állatpark szenzációitól.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21. - 9 látogató hasznosnak vélte
Nos. . . , először jártunk a hotel dzsungelben. Mi a véleményem? Tök jóóóó! ! ! A szobák felszereltsége bőven megfelel, tisztaság van, kényelmesek az ágyak, hihetetlenül segítőkész a személyzet (semmiért nem húzgálják a szájukat), a reggeli bőséges és finom, az állatpark fantasztikus és még sorolhatnám naphosszat, akkor sem érnék a végére.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
2018. év elején foglaltunk 2 éjszakára a nyári időszakra. Nekünk az állatpark volt a lényeg, de a szálloda olyan jó helyen van, hogy onnan a sóstói programok, látványosságok, szinte sétálva is elérhetőek. Az épület talán irodaház lehetett valamikor, szállodának elég furcsa az elrendezése. Előnye, hogy egy emelete van, a fejünk felett senki sem tombol, a körfolyosó miatt a külső zaj is korlátozott.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ár/érték arányban pontosan azt nyújtja, amit vártunk tőle: szállás az állatkerti látogatás mellé. A szoba tiszta, rendezett, a fürdő is megfelelő. A reggeli étkezés kellően választékos, jól lehet lakni vele. A személyzet igen segítőkész. Az ágy és a párna számomra nem volt valami kényelmes (túl kemény volt), de meg voltunk elégedve, családi kirándulásnak tökéletes helyszíne.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi csak az állatkertbe jöttünk kirándulni a 2 hónapos pici babánkkal, és szerettem volna tisztába tenni és megetetni. A hotel dzsungelbe küldtek minket az információról. Nagyon kedvesek voltak, meg mutatták hol tudom a picit megetetni és rendbe tenni. A baba mama szoba nagyon tiszta és igényes, kényelmes volt, nagyon örültem, hogy ilyen körülmények között tehetem rendbe a babámat.

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett, hogy mosolygós, segítőkész a személyzet, tiszták a szobák, a reggeli is megfelelő volt. Jó, hogy közel van az állatkert, tényleg csak néhány lépés és már bent is vagyunk. A közeli éttermekben is nagyon jól főznek nagy adagokat adnak. Mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát, mi is vissza fogunk még térni.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretünk ide járni, már családtagként üdvözölnek minket minden alkalommal. Kedves, mosolygós személyzet, kényelmes, tiszta szoba, az állatkert pedig évről évre szebb és több a látványosság. Aki nem luxusra és fényűzésre vágyik, csak egy kellemes családi kiruccanásra, annak csak ajánlani tudom ezt a szállodát.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közvetlenül a tóparton, az állatkertbe külön közvetlen bejárattal, ingyenes belépéssel, régi stílusú, viszont szép tiszta szálloda, kedves személyzettel, bőséges, finom reggelivel. Nekem hiányzott a rendes presszó kávé, mert itt sajnos csak gépi kávé van, de ezen kívül mindennel elégedettek voltunk. Aki nem luxusszállodát keres, annak tetszeni fog.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 2 látogató hasznosnak vélte

Mindenkinek csak ajánlani tudom: kedves személyzet, jó ár/érték arány. Talán a vacsora lehetne helyben, de hát ez van. Előttem írták, hogy koszos , büdös volt a lakosztály, na, mi ebből semmit nem vettünk észre.

Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.665,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 7.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Zöld Béka Wellness Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.629 - 20.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2 nap/1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.06.25.
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

NyíregyházaX