Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2023. március 7.gyerekekkel járt itt
A két csillagos szállóban foglaltunk szobát mert - az unokák miatt - az utazás alapvető célja az állatpark látogatás volt és a szálló gyakorlatilag az állatkerten belül van. A három nap után mi elégedettek, a gyerekek kimondottan boldogok voltak. ( Az állatkert nagy területen van, minden nap volt mit megnézni kényelmesen, sietés nélkül.
2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel voltunk 3 éjszakára. A szoba kényelmes, tágas volt (családi). Az ételek finomak, bár desszert nem volt egyszer sem, az kicsit hiányzott. Tetszik a belső tér, törekedtek a dzsungel feelingre. Korlátlan belépés az állatkertbe, ez nagyon jó kis előnye a helynek.
Kiváló 2021. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó, hogy bármikor átmehetsz az állatkertbe, a gyerekeknek az étterem teraszához közel van a játszótér. Kényelmes belső terek, tiszta szobák. Kedvesek, barátságosak, segítőkészek, megértőek a recepción, különösen kiemelve az étterem és konyha személyzetét is.
Kiváló 2019. április 19.gyerekekkel járt itt
Egy év után tértünk vissza ide, mivel ez az ideális választás az állatkerti látogatáshoz. Nagy meglepetésünkre színvonalbeli változás történt, a szobák felújításra kerültek, szerintem 2 csillagot meghaladva néznek ki. A fürdőszoba valóban kicsit régiesebb és elég kicsi, de a célnak megfelel. A reggeli kínálata is bőséges, finom. Kiemelném a kedves személyzetet.
Kiváló 2019. április 6.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a Dzsungel hotelban. 2 év elteltével idén is ellátogattunk ide családommal. A gyermekeink rajonganak az állatokért, ezért ha lehetőségünk adódik, eltöltünk itt 1-1 hétvégét. Nem csak a gyerekek, de mi szülők is el vagyunk ragadtatva az Állatpark szenzációitól.
Kiváló 2018. július 21.a párjával járt itt
Nos. . . , először jártunk a hotel dzsungelben. Mi a véleményem? Tök jóóóó! ! ! A szobák felszereltsége bőven megfelel, tisztaság van, kényelmesek az ágyak, hihetetlenül segítőkész a személyzet (semmiért nem húzgálják a szájukat), a reggeli bőséges és finom, az állatpark fantasztikus és még sorolhatnám naphosszat, akkor sem érnék a végére.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
2018. év elején foglaltunk 2 éjszakára a nyári időszakra. Nekünk az állatpark volt a lényeg, de a szálloda olyan jó helyen van, hogy onnan a sóstói programok, látványosságok, szinte sétálva is elérhetőek. Az épület talán irodaház lehetett valamikor, szállodának elég furcsa az elrendezése.
Kiváló 2018. április 24.gyerekekkel járt itt
Ár/érték arányban pontosan azt nyújtja, amit vártunk tőle: szállás az állatkerti látogatás mellé. A szoba tiszta, rendezett, a fürdő is megfelelő. A reggeli étkezés kellően választékos, jól lehet lakni vele. A személyzet igen segítőkész. Az ágy és a párna számomra nem volt valami kényelmes (túl kemény volt), de meg voltunk elégedve, családi kirándulásnak tökéletes helyszíne.
Kiváló 2018. április 4.gyerekekkel járt itt
Mi csak az állatkertbe jöttünk kirándulni a 2 hónapos pici babánkkal, és szerettem volna tisztába tenni és megetetni. A hotel dzsungelbe küldtek minket az információról. Nagyon kedvesek voltak, meg mutatták hol tudom a picit megetetni és rendbe tenni. A baba mama szoba nagyon tiszta és igényes, kényelmes volt, nagyon örültem, hogy ilyen körülmények között tehetem rendbe a babámat.
Kiváló 2018. március 30.családjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy mosolygós, segítőkész a személyzet, tiszták a szobák, a reggeli is megfelelő volt. Jó, hogy közel van az állatkert, tényleg csak néhány lépés és már bent is vagyunk. A közeli éttermekben is nagyon jól főznek nagy adagokat adnak. Mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát, mi is vissza fogunk még térni.