Nyíregyháza és környéke

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Rózsakert Panzió Nyíregyháza Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2018. szeptember 5.egyedül járt itt
Pici sétával könnyen elérhető a város központjából. Legutóbbi látogatásom óta felújították. Az étkezés azért kapott átlagos pontszámot, mert a konyhát nem használtam, arról véleményt nem alkothatok. Azoknak ajánlom, akik olcsón, csendes helyen akarnak pihenni, nem a szálláshelyen töltik a nappalokat, mert ugye wellness nincs, hanem a várost járják, mint én.
Rózsakert Panzió Nyíregyháza Nyíregyháza - Külső kép
2017. február 1.családjával járt itt
Egyszerű, kicsit kopottas, de aludni jó. A szoba és az ágy mérete, kényelme megfelelő. A pincében a biliárd asztal használhatatlan úgy le van harcolva, és a konyha rész 170 cm fölött életveszélyes, mindig beveri az ember a fejét olyan alacsonyan vannak mindenféle építészeti elemek.
Kiváló 2016. július 16.családjával járt itt
Egyszerű, tiszta panzió, alvóhelynek kiváló, főleg, ha önellátásra kívánunk berendezkedni.
Elhelyezkedés: kiváló (közel a központhoz, de csöndes környezetben)
Felszerelés: jó (kényelmes ágy, tusoló, TV, közös konyha hűtővel, billiárd csocsó)
Személyzet: barátságos, segítőkész, hozzáértő
Érték/ár aránya: kiváló
Ha Nyíregyháza környezetében járok, szívesen visszatérek ide. A barátaimnak is jó szívvel ajánlom.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A szoba meleg és tiszta volt, a ház alatti konyha is jó megoldás, kényelmes étkezést biztosít, a recepciós hölgy nagyon kedves igazi vendégfogadó, közvetlen olyan mintha már régóta ismertük volna.
Könnyen megközelíthető, csendes helyen van.
Kiváló 2014. március 19.gyerekekkel járt itt
5 felejthetetlen napot töltöttünk Nyíregyházán, és ehhez hozzájárult a panzió is, különösképpen Erzsike néni nőtt a szívünkhöz, aki egy barátságos, kedves, jó beszélgetőpartner, és felvilágosító is volt egyben. 5 éves kisfiamat egyből megszerette, nem műmájereskedve fogadott bennünket.
Kiváló 2013. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy nagyon jós ár érték arányú panzió, ahol kedves és segítőkész recepciósok dolgoznak. A szobák nagyon szépek az ágyak kényelmesek. A fürdőszoba kényelmes és tiszta, a törölköző és ágynemű friss és üde volt. A belvároshoz nagyon közel van ezért elhelyezkedése kiváló. A környék barátságos és csendes, tiszta és rendezett.
Rózsakert Panzió Nyíregyháza Nyíregyháza - Szobák
2013. július 23.egyedül járt itt
15-20 perc séta a városközponttól, csöndes utcácska. A szálláshely tiszta, bár nagyon egyszerű. S olcsó. Semmi fölösleges a szobában, bár az olvasólámpa hiányozna, ha hosszabb időre mennék. Állítólag konyha is van, nekem nem hiányzott, nem is néztem meg, csak pihenni és aludni mentem vissza.
Rózsakert Panzió Nyíregyháza Nyíregyháza - Külső kép