Senator Panzió Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Senator Panzió Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 6.családjával járt itt
Ez katasztrófa, ilyet meg nem láttam az egész egy nagy nulla, az ablak le volt törve a szárnyrol egy fávval volt kitamaszta meg kise tudtunk nyitni mert ránk esett volna,. Meg szellőztetni sem tudtunk amilyen büdös volt ott. TV? Volt is nem is, régi kép csöves távirányító nélkül nagy hanggal lese tudtunk venni a hangot.
Szörnyű 2019. november 17.családjával járt itt
Szavakkal nem lehet kifejezni, mennyire csalódottak voltunk. Hajléktalanszálló különben néz ki mint ez. 4 év alatt semmi változás. A falak koszosak, a szobában mintha dohos-cigiszag keveréke lett volna, a légfrissítő sem segitett sokáig. :D
A Tv ami nálunk volt össze volt szigetelőszalaggal rögzítve, a szekrény majdnem ránk borult.
Senator Panzió Nyíregyháza - EgyébSenator Panzió Nyíregyháza - EgyébSenator Panzió Nyíregyháza - EgyébSenator Panzió Nyíregyháza - EgyébSenator Panzió Nyíregyháza - BelsőSenator Panzió Nyíregyháza - EgyébSenator Panzió Nyíregyháza - Egyéb
Szörnyű 2018. július 19.családjával járt itt
A panuio szobák gosztustalanok és piszkossak
a fürdő szobába nem volt viz igy nem lehetett fürdeni a kád gusztustalan nem lehetett belépni ne hogy fertőzést kapjunk a wc büdős volt
A redőny levolt szakadva a szekrény ajto kiszakadva a helyéről és oda dobálták a szemetet az előző vendég hát igy takaritanak
A világitás meg nem a megfelelő ha valaki jot akar nem megy oda
Szörnyű 2018. június 9.a párjával járt itt
Állitólag csak tízig lehet kimenni aztán be van az ember zárva. Zuhanyfej leszakadvaegy darab csö volt csak. A kád koszos és kopott volt. Matrachuzat szétszakadva. Wc papir hiányzott . Wc igánytelen. Tükröt ugy látszik ellopták. Tv nem működött . Kilincs majdnem a kezünkbe maradt. Bukóablak kilincse le volt törve.
Szörnyű 2016. október 25.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt'de csak azért maradtunk mert közel van a családhoz. A szoba lelakott'afürdőszobában a műanyag keretű tükörből hiányzott egy darab'egyébként is le volt szakadva. Az ablak üvege betörve'koszos'. A tv távirányítója eltörve'szétesve. Internet csak a hirdetésben szerepel. Ez a vendég becsapása. Büdös bagószag az egész épületben. Senkinek nem fogom ajánlani.
Senator Panzió Nyíregyháza - SzobákSenator Panzió Nyíregyháza - BelsőSenator Panzió Nyíregyháza - Szobák
Szörnyű 2016. április 16.a párjával járt itt
Sziasztok a véleményem a panzióról gusztustalan fertő,a törölköző maga a katasztrófa csoda hogy törölközőnek hívják. A szobában lépve mint egy horror filmbe csöppentem volna a fal foltos retkes, büdös, a fürdő kopott. A csap a kezembe maradt, a zuhanyrózsából darabkák estek ki.
Szörnyű 2016. január 3.barátokkal járt itt
Barátainkkal 4en, Nyíregyházára készültünk és indulás előtt sajnos kiderült, bajok vannak a szállás-foglalásunkkal. Az este folyamán az interneten rátaláltunk erre a szállásra, így kénytelenek voltunk lefoglalni. Na de mikor odaértünk, te jóóóó ég! Mondta a recepciós hölgy, hogy van egy alsó üres és egy emeleti szobájuk számunkra.
Szörnyű 2015. március 31.családjával járt itt
Egyszerűen borzalmas. Az embernek az az érzése,hogy csak egy hajszál választja el attól,hogy ne a "híd alatt" érezze magát. Sajnos mi is beleestünk abba a csaptába,hogy a szállást előre kifizetve már nem volt vissza út! Sem fűtés,sem törölköző,sem készséges bánásmód! a fűrdőszobában a boyler életveszélyes állapotban,rozsdásan,szétesve.
Szörnyű 2014. január 3.üzleti partnerrel járt itt
Tisztelt Vezetőség! Rendszeres vendége vagyok a Panziónak, legalább másfél éve rendszeresen igénybe veszem szolgáltatásaikat. Az elmúlt pár hónapban sokszor ütköztem abba a helyzetbe, hogy a két hölgy flegmán, durván viszonyul az emberhez, mintha nem az lenne a dolguk, hogy kiszolgálják a vendégeket.