Senator Panzió Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza, Búza tér 11.

Senator Panzió Nyíregyháza a térképen

Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Senator Panzió Nyíregyháza vélemények

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szavakkal nem lehet kifejezni, mennyire csalódottak voltunk. Hajléktalanszálló különben néz ki mint ez. 4 év alatt semmi változás. A falak koszosak, a szobában mintha dohos-cigiszag keveréke lett volna, a légfrissítő sem segitett sokáig. :D
A Tv ami nálunk volt össze volt szigetelőszalaggal rögzítve, a szekrény majdnem ránk borult.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
A panuio szobák gosztustalanok és piszkossak
a fürdő szobába nem volt viz igy nem lehetett fürdeni a kád gusztustalan nem lehetett belépni ne hogy fertőzést kapjunk a wc büdős volt
A redőny levolt szakadva a szekrény ajto kiszakadva a helyéről és oda dobálták a szemetet az előző vendég hát igy takaritanak
A világitás meg nem a megfelelő ha valaki jot akar nem megy oda

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Állitólag csak tízig lehet kimenni aztán be van az ember zárva. Zuhanyfej leszakadvaegy darab csö volt csak. A kád koszos és kopott volt. Matrachuzat szétszakadva. Wc papir hiányzott . Wc igánytelen. Tükröt ugy látszik ellopták. Tv nem működött . Kilincs majdnem a kezünkbe maradt. Bukóablak kilincse le volt törve. Folyoson világitás nem volt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk itt'de csak azért maradtunk mert közel van a családhoz. A szoba lelakott'afürdőszobában a műanyag keretű tükörből hiányzott egy darab'egyébként is le volt szakadva. Az ablak üvege betörve'koszos'. A tv távirányítója eltörve'szétesve. Internet csak a hirdetésben szerepel. Ez a vendég becsapása. Büdös bagószag az egész épületben.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok a véleményem a panzióról gusztustalan fertő,a törölköző maga a katasztrófa csoda hogy törölközőnek hívják. A szobában lépve mint egy horror filmbe csöppentem volna a fal foltos retkes, büdös, a fürdő kopott. A csap a kezembe maradt, a zuhanyrózsából darabkák estek ki. Ráadásul hagy ne mondjam mint ha nyitott ablaknál aludtam volna amiből ráadásul hiányzott egy darab is.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal 4en, Nyíregyházára készültünk és indulás előtt sajnos kiderült, bajok vannak a szállás-foglalásunkkal. Az este folyamán az interneten rátaláltunk erre a szállásra, így kénytelenek voltunk lefoglalni. Na de mikor odaértünk, te jóóóó ég! Mondta a recepciós hölgy, hogy van egy alsó üres és egy emeleti szobájuk számunkra. Először az alsót néztük meg.
2015. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először is leszögezem, nem igazán szoktam 5 csillagos wellnessbe járni, átutazóban szoktam itt-ott aludni 1-1 éjszakát, és egyszerűbb szállásokat foglalok. Szóval nincsenek nagy igényeim, na de. . . Ennyi borzalmad dolgot egy helyen. . . nem iagzán értem, hogy nem zárták még be ezt a helyet. Talán ami tetszett: a recepciós hölgy kedvessége és hogy el tudtam aludni arra a pár órára amit ott töltöttem.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen borzalmas. Az embernek az az érzése,hogy csak egy hajszál választja el attól,hogy ne a "híd alatt" érezze magát. Sajnos mi is beleestünk abba a csaptába,hogy a szállást előre kifizetve már nem volt vissza út! Sem fűtés,sem törölköző,sem készséges bánásmód! a fűrdőszobában a boyler életveszélyes állapotban,rozsdásan,szétesve.

2013. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Vezetőség! Rendszeres vendége vagyok a Panziónak, legalább másfél éve rendszeresen igénybe veszem szolgáltatásaikat. Az elmúlt pár hónapban sokszor ütköztem abba a helyzetbe, hogy a két hölgy flegmán, durván viszonyul az emberhez, mintha nem az lenne a dolguk, hogy kiszolgálják a vendégeket.

Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.131 - 14.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, közös gyertyafényes karácsonyi ünnepi vacsorával,
Érvényes: 2019.12.27-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Napi ár 2 vagy több főre
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)

NyíregyházaX