Svájci Lak Panzió Nyíregyháza

Svájci Lak Panzió Nyíregyháza
Svájci Lak Panzió NyíregyházaSvájci Lak Panzió Nyíregyháza
Svájci Lak Panzió NyíregyházaSvájci Lak Panzió Nyíregyháza

Svájci Lak Panzió Nyíregyháza bemutatkozása

Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő Kelet-Magyarország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Igazi élményt nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
A Svájci Lak Panzió & Étterem tökéletes kiindulópont ezek felderítésére.

4Szolgáltatás
Hotel Nagyerdő Debrecen

Svájci Lak Panzió Nyíregyháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2016. november 9.gyerekekkel járt itt
Ez nagyon szép, régies, több, mint 100 éves panzió, szépen felújítva. Sajnos sok hiányossága van, mint például beázott, vagy csőtöréses fal, amit nem megjavítanak, hanem elfedik egy virágállvánnyal. A legsúlyosabb, hogy szinte mindegyik szoba tetőtéri, és fűtés ugyan van, de szellőzés nincs, ezért gazdag penész gombák tenyésznek az ablakon.
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkertet szerettük volna megnézni. Ismerősöm ajánlotta a szállást. És nem csalódtunk. A családi szobában kényelmesen elfértünk négyen. Minden tiszta volt. Nagyon közel van a szállás a fürdőhöz és állatkerthez, így egy kis sétával elértünk mindent, amit szerettük volna.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Tökéletes elhelyezkedés, minden látnivaló pár 100m-re található. Személyzet kedves, segítőkész. Visszatérünk még!
Svájci Lak Panzió Nyíregyháza - Környék
2016. május 17. járt itt
Családi szobában voltunk, mely tágas volt, és szerencsére még a fűtés is ment, így nem fáztunk. A fürdőszoba tiszta volt. A vacsorára ugyan sokat kellett várni, de a reggeliben nem találtunk kifogást. Furák voltak a magas asztalok. Pár percre található mindentől, főleg a fürdőtől. A személyzet rugalmas volt.
A padlószőnyeg cserére érett, de ez nem okozott problémát.
Átlagos 2014. július 17.családjával járt itt
Korábban már jártam itt a családommal, de a 2014. évi nyaralás ahhoz képest csalódás volt. A svédasztalnál mintha fájt volna ujratölteni az üres kancsókat, vagy pótolni az elfogyott ételeket. A szoba. . . a zuhany lukas pókháló az ablakban. Rugalmatlan személyzet, nyilván a tanulók miatt. tapasztalatlanok információ hiányosak. Sajnálom. . . .
Kiváló 2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A legjobb szállás pontosan a központban,kényelmes szobával,kitűnő személyzettel,finom konyhával! Közvetlenül az élményfürdő mellett. A panzióval szemben a csodálatos park. Minden látnivaló párperces sétával elérhető! Mi félpanziós ellátással voltunk,ami svédasztalos reggelivel,és menüs vacsorával volt.
Kiváló 2013. augusztus 25.családjával járt itt
Csodálatos nyaralást köszönhetünk a Svájci Lak Panzió dolgozóinak , a gyönyörű szállodának és az egész üdülő övezetnek ! Rég éreztük ilyen jól Magunkat a lányommal és a férjemmel! Minden kifogástalan volt, szeretnénk máskor is a vendégük lenni ! A csomagajánlataikat is szívesen fogadnánk.
Még egyszer köszönünk mindent ! ! ! Szabóné Emese
Kiváló 2013. július 5.családjával járt itt
Húsvétkor voltunk itt a nővéreimmel, egy kis nosztalgia utazáson. Ugyanis Nyíregyházán laktunk, de már én is eljöttem 38 éve. Nagyon jól éreztük magunkat, a lakosztály szuper volt, az ellátás is remek. A személyzet kedves, és segítő kész volt. Az árban belépők is voltak, az Állatkertbe, az Élményfürdőbe, és a Skanzenbe. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2013. május 5.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor voltunk ott . Az egyik étkezéskor malacsültvolt felszolgálva ami hideg volt. Ezt azzal tudták überelní hogy másnap a maradék sültest összekevertét krumplival és ez volt a vacsora . Viszont a személyzet nagyon készséges vólt, mikor ara kértük őket hogy a skanzen belépőt váltsák át fürdő belépőre . A szállás önmagába szép és tiszta volt . Közel a fürdőhöz.
Svájci Lak Panzió Nyíregyháza - Külső kép