Gee_jartam: Inkább az autóban... - Szundi Vendégház Nyíregyháza

Szundi Vendégház Nyíregyháza értékelése
10. helyezett a 47 nyíregyházi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Inkább az autóban...

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 7.
Ismeretlenül érkeztünk két éjszakára a szálláshelyre, ami közel van a belvároshoz (egyetlen előnye). Hatan egy emeletes apartmant kaptunk. A terasza, mint egy zsúfolt lomtár, tele mindenféle nem odaillő holmival. Belépve tágas tér fogadott, az emeleten két különálló szoba, saját fürdővel. A tisztaság szagát, valami fertőtlenítőt egyáltalán nem lehetett érezni, sajnos jobban körülnézve az igénytelenség lépten-nyomon szembejött. Az emeleti szobában zárt szekrény, kipakolni sehova nem lehetett, az egyik szoba kb mint egy raktár. Az emeleti fürdőben az eredetileg fehér fal már szürke, a szaniteren több éves vízkő, a bojler túlfolyója már kivirágozva, és az alsó szintet eláztatja, ahol potyog a vakolat. Földszinten az ágy mögé egy használt matrac van betéve fejvégnek, a mosogató csaptelep a pultot árasztja a hol mikro és elektromos rezső van, A hűtőben maradék kaja, ami már romlott is volt, természetesen a hűtő sem volt kitakarítva egy ideje.
Személyenként egy-egy fehér kéztörlőt kaptunk, de válogatni kellett, hogy melyik kevésbé foltos, amibe max a kezünket töröljük.
Első éjjel az udvaron a személyzet és/vagy tulajdonos erősen alkoholos állapotban hangoskodott, nekünk kellett rájuk szólni, hogy mi pihenni szeretnénk.
Állítólag a külön szobák még ettől is rosszabbak.
Az udvaron virágokkal próbálnak kompenzálni, van grillezési lehetőség.
Az egyszerűvel nincs bajom,de az igénytelennel igen, mindezt szinte szállodai áron.

Ennyire tetszett: Gyenge

4400 Nyíregyháza
Rózsa u. 42.

Vélemények Gee_jartam felhasználótól

2020. július 7.
A városba érkezve szembesültünk vele, hogy a Rákóczi-várban csak a névadóról nincs kiállítás, sőt a régen szebb időket megélt csokimúzeum sem létezik. Akkor bánatunkban kerestünk egy gyors étkezési lehetőséget a közelben, a Rákóczi úton meg is találtuk. Belépve kellemes hangulat fogadott,...