Gee_jartam
Országjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság

Gee_jartam adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Kritikus
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2020.10.12

2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Központi helyen található, egyszerű vidéki panzió és étterem, alacsony árakkal. A panzióról nem tudok nyilatkozni, de az étterem óriási befogadóképességgel bír, mind bent, mind kint. Bár csak egy pár ücsörgött a teraszon, azért bevállaltuk. Kockásabroszos feeling.
Kihagyhatatlan 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Akinek messze van a nyíregyházai vagy debreceni állatkert, annak bátran ajánlom bő félnapos programnak, nem fog csalódni, mert hasonló élményt nyújt, sőt többet. A dinópark nagy ötlet, színvonalas kivitelezés, legalább 30 féle dino élethű nagyságban.
2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Egyedi hangulat az Őrség szívében gastrsznoboknak. Betértünk, mert éhesek voltunk és megtetszett a hely. Asztal-, székfoglalás után gyorsan kaptuk a heti ajánlatot, ami 2 leves, 3 főétel, 2 desszertből állt, és hozzátették, ha a gyerekeknek nem megfelelő, akkor paradicsomos tésztát tudnak még felajánlani.