Gee_jartam étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Gee_jartam értékeléseit!

Olvasd el Gee_jartam étterem értékeléseit!

Ha már csoki nincs Szerencsen... -

Don Patya Pizzéria Szerencs

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 7.
A városba érkezve szembesültünk vele, hogy a Rákóczi-várban csak a névadóról nincs kiállítás, sőt a régen szebb időket megélt csokimúzeum sem létezik. Akkor bánatunkban kerestünk egy gyors étkezési lehetőséget a közelben, a Rákóczi úton meg is találtuk. Belépve kellemes hangulat fogadott, hétköznap délután sok vendég nem volt, de a futárok folyamatosan pörögtek.
Ha már elfogyott a hazai -

Granny Konyhája Budapest

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Egy kifőzde a belvárosban, házias ízekkel, kedvező árakkal, kedves kiszolgálókkal, csak a szellőztetést oldanák meg rendesen. A földszinten csak egy asztal van, lehet az is a személyzeté, a galérián pedig öt perc alatt átveszi bőröd, ruhád a napi kínálat szagát. Levesimádók előnyben: a 890 HUF-s menü egy nagy tálka levest és egy kisebb adag főételt tartalmaz.
Több, mint pizzéria -

Berényi Kebabos Lovasberény

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Átfagyva, ötlettelenül, ajánlották, útbaesett, betértünk. Döner, pizzák, frissen sültek, tészták, korrekt kínálat. Az étlapok egyszerűen sima lapokra vannak nyomtatva, majd összetűzve, egy-kettő színes, laminált. Pizzát kértünk. Ízletes volt, annyira, hogy a gyerekek a hagymát, szalonnát, kolbászt is tolták, amit otthon sose ennének meg.
2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Egyszerű, házias, a tisztaság terén van mit javulni, az ételkínálat kimerül a megszokott sült, rántott alapételekben, semmi fantázia, de legalább amit készítettek az ízletes volt. A pálinkaárak kicsit húzósak, a helyhez képest mindenképp. Ja és nincs kicsi, csak 5 cl. A hátköznapi menüzésre szerintem tök megfelelő hely, akinek nem a körítés számít, hanem inkább amit felszolgálnak neki.
Város egyik legjobb fagyizója -

Krém Cukrászda & Kávézó Székesfehérvár

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Széles fagylalt és sütemény választék, megfizethető áron. A mobil gyerekjátékok külön említést érdemelnek, ha a lurkók már unják a kicsik a banánt, a szülők akkor is tudnak két szót váltani nyugodtan. Nem csak a szokásos ízvilágú fagylaltok, hanem több különleges is van a palettán, bátran ki lehet azokat is próbálni. Erősen javasolt egy belvárosi séta után.
Bence-hegy gyöngyszeme -

Szent Orbán Kisvendéglő Velence

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Sok évvel ezelőtt próbáltuk először, azóta függők vagyunk. Sajnos ritkán jutunk el de ha Velencei-tó, akkor Szent Orbán Kisvendéglő. Egy hátránya van, hogy jó előre érdemes asztalét foglalni, mert nagyon kedvelt hely. Tökéletes ebédre, de még jobb a lemenő nap mellett a tóban
gyönyörködve elfogyasztani az évek óta változatlan minőségű étkeket
A személyzet kedves, udvarias, figyelmes.
Ideális egy vasárnapi ebéd eltöltésre. -

Bányató Vendéglő Székesfehérvár

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Telefonos asztalfoglalás, ételrendelés, megérkezést követően nagyon kellemes helyen megterített asztal fogadta a csapatot, kettő családi tálat kértünk, aminek a levesét gyorsan ki is hozták, ízletes és tartalmas húsleves volt, a gyerekek azóta is emlegetik, a sültes tál is gazdag, de ízvilágát tekintve ettünk már jobbat kategória.
Várlátigatás után puccparádé nélkül jóllakni -

Vázsonyvölgy Étterem Nagyvázsony

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Nem egy M-csillagos hely (hozzáteszem, azokat messziről kerülöm is;), de egy kimerítő várséta után nyugodtan be lehet térni. Másodszor voltunk, most épp szezonon kívül, két pici gyerkőccel. Így családostul rendszerint többszemélyes tálakat szoktunk, így tettünk most is.
egy török étterem, semmi extra -

Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Épp csak arra jártam, beugrottam, és gyorsan meg tudtam ebédelni. Nagy választék, gyors kiszolgálás, bár a pénztárnál feltorlódik a sor, sok hely van leülni, folyamatosan figyelik az asztalokat nem maradhat ott maradék, tálca (ez pozitív). Borjú fasírtot ettem rizzsel. Finom volt, de nem estem hasra tőle, az adagtól meg főleg nem.
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Óriási választék, frissen készült ételek, gyors kiszolgálás és brutál adagok, szinte zóna árban.

A tavat körbebiciklizve ajánlott útba ejteni!
Egy szezonon kívüli áprilisi hétvégén is nyitva volt.

Szezonban is hozták a megszokott színvonalat, a hamburgerük is NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!