Jéhn Kocsma Óbánya

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Jéhn Kocsma Óbánya vélemények

Kiváló 2023. január 28.a párjával járt itt
Minden egyes túránk után beülünk enni. A pisztráng mindig friss,forró és finom.Szokott lenni sült kolbász hagymás mustárral,páromnak az volt a favorit... A rétes isteni. A kiszolgálás profi,baráti,csakádias.
2021. november 17.a párjával járt itt
Mi nem vagyunk kocsmát kedvelők,de Óbányán jelenleg ez volt nyitva. Retro hangulatú bútorok. Az ételek igazán finomak voltak, a szakácsnak benne volt a szíve és lelke. (Pisztrángot és kenyérlángost ettünk)
Jéhn Kocsma Óbánya - Külső kép
2082
Kiváló 2021. október 29.a párjával járt itt
Szerintem ez egy nagyon idevaló hely! A falu elején az étterem alaposan zárva van, mintha elhagyták volna a múlt században, a falu tele van őszi turistákkal, ki szolgálja ki őket, ha nem a Jéhn kocsma? Ez persze nem csak egy kocsma, de sokkal több is annál, valami komplexum, szállásadóhely meg minden, ez a falu közepe, innen indulnak ki minden irányba a túristautak, pont ide jön vissza mindenki a kocsijáért, szóval, ideális hely.
Jéhn Kocsma Óbánya - EgyébJéhn Kocsma Óbánya - BelsőJéhn Kocsma Óbánya - EgyébJéhn Kocsma Óbánya - EgyébJéhn Kocsma Óbánya - EgyébJéhn Kocsma Óbánya - Külső képJéhn Kocsma Óbánya - Étel/ital