7677 Orfű, Lipóc u.

Rácz Tanya Orfű a térképen

Rácz Tanya Orfű értékelése:

2. helyezett a 10 orfűi étterem közül
177. helyezett Dél Dunántúlon - 463 étterem közül

étterem, bár, borpince, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Wellness csomagok Orfű városában

Rácz Tanya Orfű vélemények

Molnareva05 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2021. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. április 25.
A felszolgálás 5 csillagos, férjem csülköt kért, az nem volt rendesen megfőve, de fantasztikusan kezelték a helyzetet. Az állatsimogató rész azonban siralmas. Egyetlen ló sem volt megkörmölve valószínűleg az elmúlt 5 évben. A szabadon sétáló póninak csúnyán el van deformálóbva a csüd izülete, szemmel láthatóan kedvetlen, nagyon sovány, annak ellenére, hogy fű bőven van előtte.

Mobilról küldte. | 2021. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. április 25.
A vírus utáni nyitás második napján mentünk ebédelni. A kiszolgálás nagyon kedves, precíz, a mosdó tiszta. A húsleves langyos volt, és kimondottan sós, nagyon kevés hússal, túl sok cérnametélttel. A rántott szelet finom volt, a hasábburgonya elfogadható. A rántott sajt elment. A kemencés csülök nem volt átsütve, rágós volt, teljesen ízetlen, a bőre nyers, alig tudtam elvágni.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég a családtagokkal ellátogattunk a Rácz Tanyára. Gyönyörű helyen van, ajánlani tudom azoknak, akik szeretik a szép tájakat, főleg jó időben nagyon kellemes a teraszon elfogyasztani a rendelt ételt. Nagyon finomak voltak a hús ételek, ízletesen voltak elkészítve. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, a felszolgálók nagyon kedvesek, udvariasak voltak.

Legnépszerűbb csomagok Orfűn és környékén
Rácz Tanya
Orfű
2021.06.22. - 2022.06.22.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.07.01.

Szállodák Orfű környékén
Ametiszt Hotel Orfű
Thermal Hotel Harkány Orfű
Tókert Fogadó Orfű
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)

Rácz Tanya OrfűX