Molnár Panzió Orfű

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Molnár Panzió Orfű vélemények

2018. május 3.barátokkal járt itt
Ár-érték arányban tökéletes! 2018. áprilisban baráti társasággal 3 éjszakát töltöttünk itt. Az elhelyezkedése közel a tóhoz, amely egy reggeli-esti sétához ideális. A háziak kedvesek, vendégváró itallal fogadtak. A félpanziós ellátás mind mennyiségben, mind minőségben nagyon jó volt. Nem egy luxus hotel, de nem is olyan az ára.
Szörnyű 2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Azt hittem velem van a baj,de olvastam az előzőleg erről a szállásról írt értékelést,ezért felbátorodtam,hátha mások nem járnak úgy,mint mi. Én konkrétan sírva fakadtam,mikor megláttam hol kellene eltölteni 3 éjszakát. Mikor már beléptünk a kertbe gyanússá vált a gyomos előkert.
Szörnyű 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
2014. aug 19. -én 3 éjszakára érkeztünk ide a párommal, félpanziós ellátással 11. 000 Ft / éjszaka árban. Már kívülről is a 80-as évek hangulatát tükrözi a hely. A szoba kb. 10-12 nm2-es lehetett, rettentően koszos, a bútorzat szintén negyed évszázada elavult volt. A fürdőszoba rémes állapotban volt, minden hemzsegett a mocsoktól és a fertőtől.
Molnár Panzió Orfű - SzobákMolnár Panzió Orfű - SzobákMolnár Panzió Orfű - Szobák