Athoszkani
Országjáró - 11 városban járt már

Athoszkani adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.08.15
Utoljára itt2020.09.08

Átlagos 2015. június 23.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a recepción több segíteni akaró hölgy is szolgálatunkra állt, viszont nagyon tanácstalanok voltak, egymást kérdezték (valószínüleg tanulók voltak) mindenben. A szobánk a 11. emeleten volt, amit ugyebár csak lifttel lehet megközelíteni, viszont a liftek össze vissza vannak programozva, többször is nagyon sokat kellett várni rá.
Szörnyű 2020. szeptember 8., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártunk itt, ünnepelni szerettünk volna. Koszos wellness, koszos fürdőlepedő, ami büdös is volt. Itallapjuk se volt, egy tanuló lány szolgált ki minket, aki semmit sem tudott megmondani (mi van a hűtőben). A pohár amiből ittunk kiverte a szánkat. Az italok kifejezetten melegek voltak pl. a sör.
2015. április 13.a párjával járt itt
Egy finom leves reményében érkeztünk a helyre, miközben bámészkodtunk befelé a helyre, a tulajdonos észrevette és azonnal a segítségünkre kélt. Nagyon hangulatosan van a hely kialakítva, így az ember szívesen ücsörög itt. Az étlap valóban egyedi, kicsit vicces inkább. A kiszolgálás viszonylag gyors volt és udvarias is, bár a pincéren látszott, hogy nem a szakma mestere.