Centrum Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Városszer 17.

Centrum Étterem Ôriszentpéter a térképen

Centrum Étterem Őriszentpéter értékelése:

3. helyezett a 3 őriszentpéteri étterem közül
391. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-P 06:00-22:00
Szo-V 07:00-22:00
diétás ételek ...
magyar, német, szlovén
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
kisterem - max. 45 fő
nagyterem - max. 45 fő
tekéző - max. 20 fő
előterasz - max. 64 fő
terasz - max. 40 fő
Kőbányai

Centrum Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

Az ország legnyugatibb csücskében terül el az Őrségi Nemzeti Park.
A háborítatlan természet - a védett növények, állatok - minden évszakban gyönyörködtetik a természet szerelmeseit.
De nemcsak a természet nyújthat felejthetetlen ... Tovább >>
Az ország legnyugatibb csücskében terül el az Őrségi Nemzeti Park.
De nemcsak a természet nyújthat felejthetetlen kikapcsolódást, élményt, hanem az itt élők több évszázados hagyományi, népművészeti és építészeti látványosságai is. Az idelátogatókat vendégszerető, szívélyes emberek várják.

Őriszentpéterről központi helyzetéből adódóan az Őrség bármely pontja könnyen megközelíthető.
Éttermünkben és a hozzá tartozó teraszon egész évben étkezési lehetőséget biztosítunk a pihenni vágyó turisták számára. Vendégeink egyebek közt tájjellegű ételek között is válogathatnak, megkóstolhatják az Őrség két jellegzetességét: a tökös-mákos rétest és a vasi dödöllét.
Újonnan épült panziónk a község központjában található. A 8 (egyenként 2+2 ágyas) tágas szoba mindegyikében fürdőszoba és televízió áll vendégeink rendelkezésére.

A panzióban található tekepálya a sport kedvelőinek remek sportolási lehetőséget biztosít, az egész évben zajló tekebajnokság pedig izgalmas szórakozást nyújthat.

Centrum Étterem Ôriszentpéter képei

Szállások Ôriszentpéter városában
Wellness csomagok Ôriszentpéter városában

Centrum Étterem Ôriszentpéter vélemények

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Hideg, kicsi, zsírban úszó adagok, borzasztó ár-érték arány, "leharcolt" környezet. A kétszemélyes tálon fél húscafatok, azok is jéghidegek, mindezt horribilis áron! Nem ajánlom senkinek!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Központi helyen található, egyszerű vidéki panzió és étterem, alacsony árakkal. A panzióról nem tudok nyilatkozni, de az étterem óriási befogadóképességgel bír, mind bent, mind kint. Bár csak egy pár ücsörgött a teraszon, azért bevállaltuk. Kockásabroszos feeling. Volt egy bébitaxi (olyan négykerekű lábbal hajtós járgány), ami segített a gyerekek lekötésében, míg megérkezett az étel.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Augusztus 20. ai hosszú hétvégét töltöttük itt mivel ez egy panzió is egyben. Az étterem elég nagy és dupla kerthelyiséggel rendelkezik. A város szívében található közvetlenül a körforgalomnál. A teraszon hagyományos kockás abroszos asztalok találhatók faszékekkel. ( olyan mint ha 20 évet mennék vissza az idöben) A kiszolgálás figyelmes előzékeny szinte családias.

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.05. - 2020.12.31.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Gotthard Therme Hotel & Conference Ôriszentpéter
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Húsvéti wellness akció (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 4 éj)

Centrum Étterem ÔriszentpéterX