Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza
5904 Orosháza, Hűvös utca 1.

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza a térképen

Dreher Classic

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza bemutatkozása

Étterem és tóparti terasz

Étterem és tóparti terasz

A szálloda földszintjén található éttermünk és tóparti teraszunk azzal a céllal jött létre, hogy a hagyományos békési ízek, az elmaradhatatlan hungarikumok megismertetése mellett vendégeink ízelítőt kaphassanak a nemzetközi reformkonyha remekeiből is!
Nem elhanyagolható szempont ugyanis, hogy a ma oly divatos egészséges életmód, étrend alappillérei szinte kivétel nélkül a mediterrán konyha alapjait követik.

Éttermünk mintegy 80 fő befogadására alkalmas légkondicionált belső, valamint további 40 főt befogadó külső tóparti terasszal rendelkezik, ahol családi, céges és egyéb rendezvények lebonyolítása mellett egy pohár finom bor és egy kellemes grillétel mellett mindenki elfeledheti a hétköznapok fáradalmait.

Különtermünk diszkrét miliője családi események, üzleti, és egyéb rendezvények lebonyolításának kiváló helyszíne.

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza képei

Hotel Corvus Aqua étterme Orosháza vélemények

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda éttermében a félpanziós reggeli és vacsora után érdemes kiülni a tóparti teraszra, ahol a reggeli utáni kávét is el lehet fogyasztani vagy vacsora után el lehet beszélgetni. Nyugalom szigete 😃. Az étteremben a felszolgálás gyors, udvarias. A büféasztalos reggeli és vacsora választéka átlag feletti, gondolnak a vegetáriánus vendégekre is.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem hangulata nagyon kiváló. A szállodában szálltunk meg félpanziós ellátással. Minden reggelire/vacsorára mást szolgáltak fel. Ami elfogyott azt hamar pótolták. Nem erőltették, hogy fogyasszunk italt. A személyzet kedves és figyelmes, szolgálatkész, lesték a kéréseinket. Éreztük, hogy tényleg fontosak vagyunk. Jó időben ki lehet ülni a teraszra.

Mobilról küldte. | 2013. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiszolgálás tekintetében a főpincér munkáját emelném ki, a hangulat pedig varázslatos. A tóparti terasz nagyon romantikus, és a mellette csordogáló kis patak is az lenne ha működik. Amikor én voltam épp nem üzemelt. A tálalás nagyon izléses, az étel pedig ízletes. Aki erre jár és nem esik, az a teraszon foglaljon helyet, ha kell terítse magára a székeken található plédet.

Legnépszerűbb csomagok Orosházán és környékén
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
2020.01.02. - 2020.05.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.06.30.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Orosháza
Tisza Hotel Orosháza
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Hotel Corvus Aqua étterme OrosházaX