Így is ismerheted: korábban Pipacs Étterem

2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Brill Csárda Orosháza vélemények

2018. október 23.a párjával járt itt
A Brill Hotelben szálltunk meg,de az étkezést a Pipacsban oldottuk meg.Ízletes volt és rendkívül nagy adag,jó áron.A központban a Fő térhez és a látnivalókhoz nagyon közel van.Ahhoz nem töltöttünk el itt sok időt,hogy részletesebb leírást adjak.A lentebb megjelölt összegre pedig már nem emlékszem.
Kiváló 2016. október 29.családjával járt itt
Tisztelt Brill Csárda 2016. 10. 28. án heted magammal önöknél vacsoráztunk és felejthetetlen gasztrolómiai élményben volt részünk. Több féle ételt is kipróbálltunk de hibát nagyítóval sem találtunk az ételek minőségében,adagjában. Az ételeik forrón és gyorsan érkeztek,ízük a nagymamám ízeit hozták belöllem elő.
Gyenge 2016. október 5.barátokkal járt itt
Barátaimmal betértünk vacsorázni - hétköznap este. Vendég alig volt (2 asztalnál 3 fő), de a pincérre jócskán várni kellett. Korábban - akkor még Pipacs névre hallgatott - itt mindig jókat ettünk. Az étlap most is "gasztroélményt" sejtetett. Az étel hamar (15 perc) megérkezett. Előre elkészített, több alkotóelemében hideg "frissensültek".
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2014. január 3.családjával járt itt
A Pipacs versenybe szállhat a legjobb ár/érték arányú menüért országos szinten. Este vacsorát is adnak, élvezhetőt, itt-ott döccenőkkel, de hát ott más a vendégek elvárásszintje. Az ebéd viszont változatos, friss, élvezhető és nagyon olcsó. Mindez kellemes, rusztikus környezetben, kedves kiszolgálás mellett. Bármikor visszamennénk, ha Orosházán laknánk, törzsvendégek lennénk.
Brill Csárda Orosháza - Étel/italBrill Csárda Orosháza - Étel/italBrill Csárda Orosháza - Étel/italBrill Csárda Orosháza - Belső