Brill Csárda Orosháza
5900 Orosháza, Kossuth u. 24.

Brill Csárda Orosháza a térképen

Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Brill Csárda Orosháza vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
A Brill Hotelben szálltunk meg,de az étkezést a Pipacsban oldottuk meg.Ízletes volt és rendkívül nagy adag,jó áron.A központban a Fő térhez és a látnivalókhoz nagyon közel van.Ahhoz nem töltöttünk el itt sok időt,hogy részletesebb leírást adjak.A lentebb megjelölt összegre pedig már nem emlékszem.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Tisztelt Brill Csárda 2016. 10. 28. án heted magammal önöknél vacsoráztunk és felejthetetlen gasztrolómiai élményben volt részünk. Több féle ételt is kipróbálltunk de hibát nagyítóval sem találtunk az ételek minőségében,adagjában. Az ételeik forrón és gyorsan érkeztek,ízük a nagymamám ízeit hozták belöllem elő. Minden nagyon finom volt és házias.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal betértünk vacsorázni - hétköznap este. Vendég alig volt (2 asztalnál 3 fő), de a pincérre jócskán várni kellett. Korábban - akkor még Pipacs névre hallgatott - itt mindig jókat ettünk. Az étlap most is "gasztroélményt" sejtetett. Az étel hamar (15 perc) megérkezett. Előre elkészített, több alkotóelemében hideg "frissensültek".
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pipacs versenybe szállhat a legjobb ár/érték arányú menüért országos szinten. Este vacsorát is adnak, élvezhetőt, itt-ott döccenőkkel, de hát ott más a vendégek elvárásszintje. Az ebéd viszont változatos, friss, élvezhető és nagyon olcsó. Mindez kellemes, rusztikus környezetben, kedves kiszolgálás mellett. Bármikor visszamennénk, ha Orosházán laknánk, törzsvendégek lennénk.

Legnépszerűbb csomagok Orosházán és környékén
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.20.
Villa Rusztika
2020.06.07. - 2021.01.02.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.05.27.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.06.07.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Orosháza
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szállás félpanzióval

Brill Csárda OrosházaX