rozsa23: Átlagos hely - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése
2. helyezett a 11 orosházi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Átlagos hely

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy 3 csillagos helytől nem sok jót várok el, de ez a hotelszoba amit mi kaptunk, ez színvonal alatti. Valószínű, van a szállóban sokkal jobb hely is, de ezt az egyágyas szobát amit mi kaptunk két ágyasnak átalakítva és 2 eFt-tal olcsóbban, tényleg nem ajánlom senkinek. Még félpénzért se éri meg ez a szoba. Nem figyelmeztettek, hogy ilyen pici lesz, nem tudtuk, hogy nem jár 2 szék se, csak egy, asztal sincs a szobában, nem tettek be éjjelilámpát se a szobába, csak másnap, kérésre. Borzasztó volt az erős szag, amit illatosítónak használtak és kiszellőztethetelenül ott terjengett egész idő alatt. Nem volt egy fogas se az előszobában. Tulajdonképpen ez a szoba valóban csak szükség megoldás és csak egy éjszakás gyors ottalvásra, betévedő vendégnek való, egy személynek alkalmas. A fürdőbelépő kárpótolta enyhén a hiányunkat, bár ez is csak félig, mert a szaunába nem volt jó a jegy, oda már venni kellett. A fürdő közelségét vitatnám, idősebb embereknek azért sétával megközelíteni nem olyan nagy élmény. Mi kifogtunk egy szép őszi hétvégét, nagyon jól éreztük magunkat, kellemes a gyógyvíz. Maga a városka aranyos és a hotel is beleillik amolyan retrósan oda. A svédasztalos étkezés elég egyszerű, de elviselhető és az nagyon olcsó. Ár/érték aránya kiváló. Voltak elrontott ételek, mint az odaégett kolbász vagy a túl sós változata és elég lassan töltötték fel, ha kifogyott vmi. Kávéautomatájukat illene már cserélni, mert cukormentesen semmit se lehet vele adagolni, az a funkciója elromlott.
Legközelebb ide, ebbe a szobába soha többet nem mennék és nem is ajánlom senkinek.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni rozsa23 felhasználót?    Igen

5904 Orosháza
Gyopárosi út 3.

2019. november 3.
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található,...

2019. október 11.
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt. A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges. A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. augusztus 27.
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő!Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a...

Alföld Gyöngye Hotel, Orosháza kiemelt csomagajánlatai
 - Év végi árzuhanás Gyopárosfürdőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019-11-04 - 2019-12-21
 - Disznótoros hétvégék (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznótoros ebéddel, fürdőbelépővel, sportszer kölcsönzési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-22 - 2020-03-22
 - Disznótoros hétvége december végén (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, szombaton programokkal, fürdőbelépővel, játszóház és x-box szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29