freszter: Ár-érték arányban nagyon jó - Alföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése
2. helyezett a 11 orosházi szállás közül

Ár-érték arányban nagyon jó

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található, a környéken több látnivaló van. Van egy nagy játszószoba kisebbeknek, biliárdasztal, olvasósarok. A főszezonban nyitva tartó kalandpark közvetlenül a hotel mellett van. A reggelinél nagyon széles a választék, vacsorára két húsos főétel van háromféle körettel és egy vegetáriánus étel. Mindenhol tisztaság volt, a hotel dolgozói kedvesek voltak. A fürdő közel van, a város főtere is nagyon szép.

Étkezés:

Szeretnéd követni freszter felhasználót?    Igen

5904 Orosháza
Gyopárosi út 3.

2019. október 19.
Egy 3 csillagos helytől nem sok jót várok el, de ez a hotelszoba amit mi kaptunk, ez színvonal alatti. Valószínű, van a szállóban sokkal jobb hely is, de ezt az egyágyas szobát amit mi kaptunk két ágyasnak átalakítva és 2 eFt-tal olcsóbban, tényleg nem ajánlom senkinek. Még félpénzért se éri meg...

2019. október 11.
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt. A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges. A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. augusztus 27.
Szóval ilyen kupiba még nem érkeztünk sehova! Érkezéskor a fürdőszobában WC papír darabok a földön! A szobában pókháló, pókok mindenütt. Több hónapja a takarításnak nyoma sincs! Nagy állatbarát lehet a takarítónő!Pedig a földön egy százast is találtunk Valószínűleg a takarító Nőnek hagyták a...

Alföld Gyöngye Hotel, Orosháza kiemelt csomagajánlatai
 - Év végi árzuhanás Gyopárosfürdőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019-11-04 - 2019-12-21
 - Disznótoros hétvégék (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznótoros ebéddel, fürdőbelépővel, sportszer kölcsönzési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-22 - 2020-03-22
 - Disznótoros hétvége december végén (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, szombaton programokkal, fürdőbelépővel, játszóház és x-box szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29