Nem a pihenést szolgálja.

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő OrosházaGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza a térképen

Időpazarlás 2023. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tisztaság nem az erősségük!
A zuhanyrózsák 50%-a nem működött, vagy nem volt rajta gomb, vagy nem jött belőle víz, vagy kiírták rá, hogy nem működik.
A kinti gyógyvizes medencénél a 4 zuhanyból 1 üzemel.
A kinti ivókutakba nincs nyomás, csak egyből jön víz, de abból meg rozsdás víz jön.
A szauna kabinjai csak fele részben működtek, hogy miért nem működtek nem volt kiírva.
Tavaly előtt megszüntették a műanyag poharakat az automata víz adagolónál a covidra való tekintettel.
Tavaly a vizes ballonokat a recepciónál lévő hölgy a zuhanyzóban slaggal töltötte föl vízzel, amit ugye cserélni kellett volna.
Ez évben már az automatát is megszüntették.
A szaunában egy lehetőség van víz ivásra a szauna után,
a WC-ben a csap fölé hajolva, amiből írtó büdös csatorna szag jön. Manapság minden szaunában, ahol eddig nem volt víz automata, már oda is helyeztek el automatát. Itt meg visszafelé fejlődünk!
Arról nem is beszélve, hogy előre be nem jelentett módon megtartottak egy 3 napos modellező versenyt, amely reggeltől estig folyamatosan zajlott úgy, hogy se a medencéknél, sem a szállodában nem lehetett pihenni tőlük, sőt a benzinszag is irritáló volt, amivel ezeket üzemeltették.
Mindez ott történt, ahová az emberek gyógyulni járnak, pihenni és az adottságokból kifolyólag jó levegőt szívni.
Meg sem érdemli a fürdő ezt a szép helyet!
Ezzel az erővel maradhattam volna Pesten is a zajt hallgatva és a benzingőzt szívva.
Évadzáró hangos éjjelig tartó zenés bulit szerintem nem a gyógymedencénél a szállodához a legközelebb kéne tartani amikor más medence is nyitva van.
Szállodában sem lehetett pihenni illetve a gyógyvíz vendégköre sem ezt igényelte a tapasztalatom során!
Gyógymedencénél a medence szélén nincs elég napernyő pedig a helye ott
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Egyéb

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő további értékelései

2020.11.05gyerekekkel
Ősszel voltunk és végre egy fürdő, ahol az élménymedencéktől kezdve a levegőig minden meleg és nem kell megfagyni, ha kijövünk a vízből! 2 beltéri élménymedence van, mindkettő azonos hőfokú, jó meleg, lehet benne ücsörögni. A gyógyvíz nekem már túl meleg olyan fél óra után, de kiültem a...
2020.07.28a párjával
Nagyon kellemes fürdő, sok és változatos megedcével, a gyógyfürdőtől az élmény és gyerek medencékig minden van, nyitott és zért egyaránt. Ottjártunkkor nem volt tömeg, bár a fekvőhlyek mindegyike foglalt volt. A tisztaságra, vagy egyéb kiszolgálásra nem lehet panaszunk. A teljes értékű belépő...
2019.11.03gyerekekkel
Novemberben jártunk itt, a fedett fürdő részen. Az épület nagyon szép, esztétikus kialakítású. Az egyik részen van egy gyógyvizes medence, két élménymedence, egy gyerek - és egy babamedence, az emeleten szaunavilág, az épület másik szárnyában masszázs, pedikűr, gyógyvizes medence, sószoba, stb.,...
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza