Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza

3,9
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő OrosházaGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza bemutatkozása

Ha az Alföldön járunk, akkor mindenképpen érdemes ellátogatni a térség gyöngyszemébe, a Gyopárosfürdő Gógy-, Park- és Élményfürdőbe. A komplexum az egész család számára kiváló szórakozási és pihenési lehetőséget kínál egész évben. A Gyopárosi tó és környéke vonzza a látogatókat a a természet szépség és a tó vizének "gyógyító" ereje miatt.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza vélemények

Időpazarlás 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Tisztaság nem az erősségük! A zuhanyrózsák 50%-a nem működött, vagy nem volt rajta gomb, vagy nem jött belőle víz, vagy kiírták rá, hogy nem működik. A kinti gyógyvizes medencénél a 4 zuhanyból 1 üzemel. A kinti ivókutakba nincs nyomás, csak egyből jön víz, de abból meg rozsdás víz jön.
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - EgyébGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Egyéb
Érdekes 2020. november 5.gyerekekkel járt itt
Ősszel voltunk és végre egy fürdő, ahol az élménymedencéktől kezdve a levegőig minden meleg és nem kell megfagyni, ha kijövünk a vízből! 2 beltéri élménymedence van, mindkettő azonos hőfokú, jó meleg, lehet benne ücsörögni. A gyógyvíz nekem már túl meleg olyan fél óra után, de kiültem a szélére, míg férjem fürdőzött.
Kihagyhatatlan 2020. július 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes fürdő, sok és változatos megedcével, a gyógyfürdőtől az élmény és gyerek medencékig minden van, nyitott és zért egyaránt. Ottjártunkkor nem volt tömeg, bár a fekvőhlyek mindegyike foglalt volt. A tisztaságra, vagy egyéb kiszolgálásra nem lehet panaszunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. november 3.gyerekekkel járt itt
Novemberben jártunk itt, a fedett fürdő részen. Az épület nagyon szép, esztétikus kialakítású. Az egyik részen van egy gyógyvizes medence, két élménymedence, egy gyerek - és egy babamedence, az emeleten szaunavilág, az épület másik szárnyában masszázs, pedikűr, gyógyvizes medence, sószoba, stb.
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 27.a párjával járt itt
Nyáron 5 napot töltöttünk Gyopárosfürdőn, minden nap felkerestük a strandot is, a szállodai szobánk ára tartalmazta a mindenhova érvényes belépőt. Kulturált, rendezett strand, hangulatos gyógymedence, szép kiszolgáló létesítmények, pompás szauna park, hatalmas úszómedence, és minden kapható, mi szem-szájnak ingere.
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, emberi a gyopárosfürdői strand. A parkfürdő és az élményfürdö is tetszik. Egy augusztusi kánikulai napon sem volt nagy tömeg és árnyékot is lehet találni. Tetszik az is, hogy sok gyerekmedence van. A gyopárosi tó partján, festői környezetben helyezkedik el. Érdemes meglátogatni!
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. május 2.a párjával járt itt
Hosszú hétvégén voltunk itt . Először kicsinek zsúfoltnak tünt mint a heringek voltunk a vízben és még egy szék vagy pad sem volt ahová a holminkat letehettük volna. Másnap viszont nyitásra ott voltunk és bár vagy százan álltunk sorba a pénztárnál jutott pihenő ágy ami a komfort érzésünket biztosította.
Kihagyhatatlan 2017. november 20.a párjával járt itt
Fenyők és lombhullató gyönyörű fák, füves, hatalmas, gondozott park padokkal, ülőhelyekkel, és a tó teszik szinte tökéletessé a gyógyvizű fürdőt és strandot. Van meleg vizű benti medence, kinti is, gyerekmedence, normál vizű medence, élménymedence. Egész napos programot kínál a hatalmas strand.
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. november 8.barátokkal járt itt
2017. októberében 3 napot töltöttünk a fürdő közelében, hétköznap. A fürdő nagyon jó helyen, kellemes környezetben, remek személyzettel müködik. Csendes, nem túlzsúfolt, kényelmes minden szempontban, pihenés, relax, masszázs és étkezés szempontjából.
Nekem nagyon bejött ez a fürdő, igy novemberben is az Önök vendége lesz, jó hirüket viszem az ismerőseim körében :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Tv. -ben láttunk egy kis ismertetőt a fürdőről és nagyon megtetszett,ezért kerestük fel a várost. Maga a fürdő kellemes elrendezéssel bír,gyönyörűen parkosított . Csodálatos a kis tópart mellett lubickolni a medencékben. Sok lehetőség van a kikapcsolódásra és pihenésre . Mi egész nap nem untuk meg a medencéket.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 9 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza a térképen
5904 OrosházaFasor utca 3.
+36-68/512-260
Éjszakai fürdőzés