Bambi Gyors Étkezde Oroszlány

Így is ismerheted: Bambi Ételfutár

gyorsétterem, ételbár

Bambi Gyors Étkezde Oroszlány vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Kimondottan lángost szerettünk volna menni, ezért tértünk be. Frissen készült, így természetes volt, hogy várnunk kell rá. Addig leültünk az egyik asztalhoz. Közel 20 perc várakozás után meg is érkezett a lángosunk, ami kb 5 cm vastag volt, nem volt rendesen átsütve, a közepe nyers volt, íz íze pedig inkább a fánkra hasonlított. Ehetetlen volt. . .

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egy dolog hogy néhány eladó b*nkó, de az hogy nem azt kapom amit rendelek mert épp zárás előtt megyek az nálam nem fér bele rá adásul az is úgy néz ki mint ha oda hányták volna. Szörnyü. . 2 éve onnan rendeltünk de ezzel be telt a pohár,egyre rosszabb és rosszabb minőséget nyújtanak, az hogy helyben egyem/együk meg kizárva náha álva kellene enni.
Tatabánya

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Maga az étterem egy üzemi étkezdének néz ki. Néhány kicsike asztal, az ablak mellett talán sörpad? Rengeteg ember sorban állva is és az asztaloknál is. Kicsit fura kép: a székeken ott a kabát, azon ül a vendég, és közben eszi a főételt egy kézzel, mert a másikkal fogja a tányért le ne essen a sorba álló vendégektől.

Legnépszerűbb csomagok Oroszlányban és környékén
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félapnziós ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 17.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és játszószoba használattal, szilveszteri mulatsággal, operett műsorral és élőzenével, tombolával, tűzijátékkal
2020.12.30. - 2021.01.03.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.

Szállodák Oroszlány környékén
Nereus Park Hotel Oroszlány
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Oroszlány
Szilveszter
Félpénzes napok (min. 3 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

Bambi Gyors Étkezde OroszlányX