ZigZag: Terasz a Majki-tó partján - Vendéglő a Négy Remetéhez Oroszlány

Terasz a Majki-tó partján

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Mesés környezetben fekvő retró hangulatú vendéglő, közvetlenül a Majki-tó partján, a teraszról szép panoráma a tóra és a környező buja, zöld vidékre.
A vendéglő melletti gyalogút vezet a Kamalduli remeteség bejáratához, így a látogatók többsége onnan érkezik az étterembe a kulturális programot követően.
A beltér nagy méretű, elég sok asztal van, amelyet kisebb rendezvényekre (pl. esküvő), illetve csoportos utazók vesznek igénybe. Aki csak teheti, szép időben a teraszon foglal helyet, én is így tettem.
A szép környezeten kívül sok egyéb pozitívumot nem rejt a hely. A személyzet barátságtalan, érdektelen, ráadásul lassú, vontatott volt a kiszolgálás, olyan szervezetlennek tűnt az egész. Az ételkínálat hagyományos magyaros és nemzetközi ételeket kínál, indokolatlan hosszúságban. Továbbá van még egy külön pizzalap is. Az ételeket drágának találtam a színvonalhoz képest, főételek 3000-5800 Ft között, teljesen szokványos desszertek 1000 Ft felett.
Csak azoknak ajánlom, akiknek rengeteg az idejük és nem éhesen mennek enni, és hajlandóak 1-2 órát várni, mire kapnak valamit. Viszont cserébe nagy adagokat adnak.
A kávé feledhető, a limonádé szirupos, a krumpli mirelit.
A tisztaság sem a hely erőssége.

Hezitáltam, hogy ajánlom vagy sem. Magamnak még egyszer semmiképpen, de biztos van, akinek be fog jönni.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

2840 Oroszlány
Majkpuszta 078/a

2019. július 18.
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal....

2018. május 9.
Április végén jártunk ismét itt. Fantasztikusan jó idő volt,jól éreztük magunkat. Telt ház volt ez kissé lassította a kiszolgálást, de ráértünk. Motorosok és más vendégeket is láttam csalódottan elmenni. Javaslom, hogy aki ide tervezi a kirándulást a kastélyba, bányászati múzeumba vagy...

2018. április 29.
Egy esti csavargás alkalmával jártunk ott. (Kicsit fèlve mentünk,mert már előfordult hogy 20 óra után nem volt kiszolgálás más étteremben.) A környezet gyönyörű.Ami nem tetszett: a terasz nagyon sötèt,az ètlapot is alig lehetett elolvasni a fèny hiánya miatt. A kicsi...