2840 Oroszlány, Majkpuszta 078/a

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal. Ezután szépen sorban kikértük a főételeket, mivel 10-en voltunk, picit azért várnunk kellett.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Mesés környezetben fekvő retró hangulatú vendéglő, közvetlenül a Majki-tó partján, a teraszról szép panoráma a tóra és a környező buja, zöld vidékre. A vendéglő melletti gyalogút vezet a Kamalduli remeteség bejáratához, így a látogatók többsége onnan érkezik az étterembe a kulturális programot követően. A beltér nagy méretű, elég sok asztal van, amelyet kisebb rendezvényekre (pl.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 9.
Április végén jártunk ismét itt. Fantasztikusan jó idő volt,jól éreztük magunkat. Telt ház volt ez kissé lassította a kiszolgálást, de ráértünk. Motorosok és más vendégeket is láttam csalódottan elmenni. Javaslom, hogy aki ide tervezi a kirándulást a kastélyba, bányászati múzeumba vagy környékére, mindenképpen foglaljon helyet ha itt szeretne étkezni.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esti csavargás alkalmával jártunk ott. (Kicsit fèlve mentünk,mert már előfordult hogy 20 óra után nem volt kiszolgálás más étteremben. )
A környezet gyönyörű. Ami nem tetszett: a terasz nagyon sötèt,az ètlapot is alig lehetett elolvasni a fèny hiánya miatt. A kicsi szilikon lámpák nem sok mindenre jók az asztalokon,főleg hogy még a színüket is változtatják.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
Nagyon szép helyen tóparton áll az étterem
Hatalmas terasza van, ami szép időben pazar lehet de most mar október van. . sajnos ,így bent kellett leülnünk szombat délután . Sokan voltak ,épp volt 2 kisebb üres asztal ezen kivül mindegyik másik foglalt volt már. 3an érkeztünk,Éhesen:)
Régota nézegettem a helyet mert jókat hallottam róla ,de most jött el az alkalom hogy betérjünk.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt a családdal, hiszen a helyszín csodálatos környezetben található. Korábbi emlékeink alapján az ételek minősége jónak mondható volt. Ezúttal is úgy gondoltuk, hogy minden rendben lesz. Nem így történt. Odaérkezésünkkor jelezte a személyzet, hogy kb. 20 percet várni kéne az asztalra, mert nincs szabad helyük.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A majkpusztai remeteségben megtett kirándulásunk után tértünk be a rögtön mellette levő étterembe. A helynek nagyon szuper adottságai vannak, a remeteségben kifáradt turisták tudnak egy jóízűt ebédelni, miközben gyönyörködhetnek a közvetlen mellettük levő tóban. Nyugalom, csend, természet,csodás kilátás a teraszról, ízletes ételek, mi kellhet még?

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Ebédre tértünk be az étterembe,(foglalt asztal a teraszon) munkatársakkal. Jó idő,kilátás a tóra,hangulatos hely. A kiszolgálás gyors és pontos,a felszolgáló hölgy udvarias,kedves figyelmes és csinos. Az ételek nagyon finomak, izlésesen tálalva. Az árak....hát nem egy kocsmai szinvonal, de a jót érdemes megfizetni.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Egy kedves rokonunk születésnapját tartottuk az étteremben! Előre foglaltunk helyet, kinti teraszon kaptunk volna asztalt, de az időjárás miatt inkább szerettünk volna bent ebédelni. A pincérek készségesen megoldották ezt is, megterítettek. Változatos ételek és italok közül választhattunk, én személy szerint a szárnyasok közül választottam.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni tértünk be a vendéglőbe.
A külső teraszon volt már csak hely, mert esküvő volt, de ezt mi nem vettük észre!
Gyorsan, szakszerüen lettünk kiszolgálva, és a vacsora is gyorsan elkészült, ami nem csak mutatós, de igen ízletes is volt.

Legnépszerűbb csomagok Oroszlányban és környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.06. - 2020.12.22.
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék balatoni sétahajózással, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.19.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Fényes tanösvény belépővel, masszázzsal, Dunamente turisztikai kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.05.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.07.04.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.04.08.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2020.06.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.06.25.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.16. - 2020.08.31.

Szállodák Oroszlány környékén
Nereus Park Hotel Oroszlány
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Oroszlány
Szilveszter
Félpénzes napok (min. 3 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

Vendéglő a Négy Remetéhez OroszlányX