fehdor: Balatoni nyaralás - Huszár Vendéglő Örvényes

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése
1. helyezett az 1 örvényesi étterem közül

Balatoni nyaralás

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat.
Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre.
Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott. Ilyen esettel máshol nem találkoztam.
A kiszolgálás udvarias és figyelmes volt.
Az árak sincsenek elszállva.
Ha arra járunk ismét, biztosan betérünk még.
Köszönjük

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes
Malom u. 2.

2017. augusztus 12.
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt. Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.

2017. június 25.
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be! Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt ! A mellékhelyiség borzalom... A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a...

2017. május 29.
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek. Az általam rendelt fogás picit ki volt...