fehdor

fehdor adatlapja

Regisztráció2013.05.30
Utoljára itt2018.02.15

Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Már régóta hallottam erről a helyről, de még eddig nem merészkedtünk a közelébe sem. Egy szombaton nem volt kedvem főzni és rávettem a páromat, próbáljuk ki a "Szaküzletet". Kívülről nagyon jól illik a környezetébe, villamos remíz mellett található. Talponálló, de a lángosozásban pont ez a legjobb. . .
Kiváló 2017. június 28.barátokkal járt itt
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.
Kiváló 2014. július 14.a párjával járt itt
Férjemmel az első házassági évfordulónkat ünnepeltük meg a Mongolban. Szombat este 7 órára foglaltunk asztalt. Nagyon kellemes hangulatú a hely, és bár szombat este volt, szerencsénkre nem voltak sokan akkor és így még hangulatosabban tudtunk ünnepelni. A kiszolgálás nagyon udvarias volt, nem volt semmire panaszunk.