Gabó Cukrászda Pákozd

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Gabó Cukrászda Pákozd vélemények

Kiváló 2020. július 20.a párjával járt itt
Mai nap jártunk a cukrászdába többe között házi krémest is vásároltunk, de szavakkal nem lehet kifejezni, hogy milyen finom volt. Kiszolgálás kedves, udvarias, előzékeny és még sorolhatnám. Aki szereti az édességet az semmi esetre se kerülje el eme szépséges helyet. További jó munkát!
Tisztelettel:Egy vásárló
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 27.barátokkal járt itt
Barátainkkal a Velencei-tó körüli biciklitúránk közben álltunk itt meg, hogy a nehezen elégetett kalóriánkat gyorsan visszapótoljuk :)
Nagyon udvarias és kedves fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk. Mivel csapatunk egyik tagjának a születésnapja is erre a napra esett, egy előző nap megrendelt, nagyon ízletes és dekoratív, túrós-gyümölcsös torta várt bennünket.
Gabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - MosdóGabó Cukrászda Pákozd - BelsőGabó Cukrászda Pákozd - Külső kép
Kiváló 2016. október 2.családjával járt itt
A fagylaltok finomak, a sütemények nem helyben készülnek, de azok is nagyon finomak. A kiszolgálás udvarias, kedves.
Nyáron nem igazán van hely a teraszon, sokan vannak,bent légkondícionált a helyiség. A cukrászdával szomszédos templomkertben is lehet sétálni, nagyon hangulatos. A bicikliút (és a főút) mellett található, így tókörön lévőknek is ideális.
2016. április 11.barátokkal járt itt
Pákozdról először annak köszönhetően hallottam, hogy itt szüretelték azt a szőlőt, amiből utána a Hungarovin bort készített, ha jól emlékszem Juhfarkot. Tán még most is része a pákozdi juhfark a György Villa sorozatnak, mi 2001-ben ittuk egy zenés kávézóban a párommal. Az elmúlt években egy kedves jóbarátom vett itt telket.
Gabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - Étel/italGabó Cukrászda Pákozd - BelsőGabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - Külső képGabó Cukrászda Pákozd - Étel/ital