Pákozdi Pagony Kilátó Pákozd

Pákozdi Pagony Kilátó Pákozd
Pákozdi Pagony Kilátó PákozdPákozdi Pagony Kilátó Pákozd
Pákozdi Pagony Kilátó PákozdPákozdi Pagony Kilátó Pákozd

Pákozdi Pagony Kilátó Pákozd bemutatkozása

A pákozdi Erdészeti tanösvény útvonala mentén található 15 méter magas kilátóról  gyönyörű Velencei-tavi panoráma csodálható meg.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Pákozdi Pagony Kilátó Pákozd vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2024. április 21.barátokkal járt itt
A Pákozdi Pagony meglátogatásakor szinte az első megállónk a Kilátó volt. Pár lépcsőt megmászva, felértünk és nagyon szép látvány fogadott minket. Érdemes fellépcsőzni, mert tényleg szép a kilátás. A gyerekek is nagyon élvezték.
Pákozdi Pagony Kilátó Pákozd - EgyébPákozdi Pagony Kilátó Pákozd - EgyébPákozdi Pagony Kilátó Pákozd - EgyébPákozdi Pagony Kilátó Pákozd - EgyébPákozdi Pagony Kilátó Pákozd - Egyéb