EstiFény Presszó Paks

EstiFény Presszó PaksEstiFény Presszó Paks
EstiFény Presszó PaksEstiFény Presszó Paks

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

EstiFény Presszó Paks vélemények

2020. szeptember 21.barátokkal járt itt
Az Estifény presszó nem esik messze a város legjobb kávézójától, egy parkolással meg tudtuk oldani ennek az egységnek a meglátogatását is. Egy Gösser sört kértünk, továbbá 2 dl szódát. A Gösser 475 forint volt a szóda 40. A kiszolgálás korrekt, a pultos veszi a lapot, kedélyes hatvanas öregúr. A beltér barátságos.
EstiFény Presszó Paks - Külső képEstiFény Presszó Paks - Külső képEstiFény Presszó Paks - BelsőEstiFény Presszó Paks - EgyébEstiFény Presszó Paks - Belső