paul: kis nosztalgikus csalódás - Paksi Halászcsárda Paks

Paksi Halászcsárda Paks értékelése
3. helyezett a 12 paksi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

kis nosztalgikus csalódás

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Emlékeim szerint valaha nem ez a retró ronda épületben működött, hanem az út melletti hangulatos épületben.
Hangulat nélküli hodály, ízléstelen asztalterítőkkel, függönyökkel, ócska berendezés, ronda csillárok.
A kaja nem rossz, de pl. a túrós csusza, amit a halhoz rendeltünk garnírungnak, tök hideg volt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni paul felhasználót?    Igen

7030 Paks
Dunaföldvári utca 5/A

2019. december 6.
Tolnáról Pest felé tartva céloztuk meg ezt a Halászcsárdát, elsősorban a halászléért, illetve haltepertőért. Korábban már jártunk itt, a retró belső mellett a panoráma teraszról jó kilátás nyílik a Dunára. Most a terasz zárva volt. A halászlé és rántott pontyfilé finom volt, nagy csalódás volt...

2018. november 12.
Hatan tértünk be erre a helyre, útban Budapest felé... először és utoljára. A "pincér" viselkedése minden volt, csak nem vendég marasztaló, a viselkedése és hozzáállása kritikán aluli. Ha t adag ételből három olyan sós volt, hogy - kis túlzással - a fél éves sóadagomat letudtam ezzel. A mátrai...