Református Egyházközség temploma Pálháza

városi Templom közül
Templom
Református Egyházközség temploma Pálháza
Református Egyházközség temploma PálházaReformátus Egyházközség temploma Pálháza

Református Egyházközség temploma Pálháza bemutatkozása

A templom építése 1986-ban indult a régi épület lebontásával, és 1988 tavaszán fejeződött be. A közösség más felekezetek és külföldi támogatók segítségét is élvezte. Az új parókia 1988. szeptember 1-jén kezdte meg működését helyben lakó lelkipásztorral, így a gyülekezet önállóvá vált.

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
2024.08.22-ig
Angyal Fogadó Rátka
103.890 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Református Egyházközség temploma Pálháza vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 738 városban járt márFelfedező - 2364 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45751 feltöltött kép
Érdekes 2024. május 24.egyedül járt itt
Bevallom, szerencsém volt, senkivel semmiféle egyeztetést nem folytattam, a harangláb megtekintése miatt álltam meg és sétáltam át a téren, de az ember rutinosan minden templomba benyit, hátha. . . és lám, az Úr meghallgatta kívánságom, nyitott templomot állított elém.
Református Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - EgyébReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - EgyébReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - Külső képReformátus Egyházközség temploma Pálháza - Külső kép