Útba esett jövet

Református Egyházközség temploma PálházaReformátus Egyházközség temploma Pálháza a térképen

Érdekes 2024. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. május 24.
Bevallom, szerencsém volt, senkivel semmiféle egyeztetést nem folytattam, a harangláb megtekintése miatt álltam meg és sétáltam át a téren, de az ember rutinosan minden templomba benyit, hátha... és lám, az Úr meghallgatta kívánságom, nyitott templomot állított elém. Senki nem járt a környéken, hát kiélveztem a vallásszabadságot, alaposan végigjártam, felmásztam mindenhová, és tetszett is, Nem egy ősi építmény, a falunak valaha csak fatemploma volt, aztán azt lelakták meg kinőtték alaposan, és 1826-ban kaptak támogatást meg új kőtemplomot. Vigyáztak rá, hát íme, itt van!
Református Egyházközség temploma Pálháza - EgyébReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - Külső képReformátus Egyházközség temploma Pálháza - Külső képReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - EgyébReformátus Egyházközség temploma Pálháza - BelsőReformátus Egyházközség temploma Pálháza - Belső
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással