Gasztrotúrista: Színvonalas és megfizethető - Galéria Bisztró Pápa

Galéria Bisztró Pápa értékelése
3. helyezett a 16 pápai étterem közül

Színvonalas és megfizethető

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Azt szoktuk mondani, az a jó film, amit többször is megnézünk és az a jó étterem, ahova visszajárunk. A Galéria bisztró is ilyen helynek bizonyult. Január elején ettünk itt először, és elhatároztuk, hogy visszajövünk végigenni az étlapot. Nem bántuk meg.
A Marhapofa krokettel és grillzöldségekkel isteni finom és puha volt, pont, amilyennek lennie kell. A szezámmagos csirke sült tojásos rizzsel enyhén csípős volt, ördögien finom szósszal.
Az adagok az étlapon kisebbnek tűntek, mint a valóságban. desszert nélkül is bőven jóllaktunk.
Ár-érték arányban nagyon jó, hangulatos hely azoknak, akik szeretik a kicsit különlegesebb, újragondolt ételeket.

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni Gasztrotúrista felhasználót?    Igen

8500 Pápa
Fő tér 21.

2020. augusztus 4.
Az étterem elhelyezkedése alapján szuper az ár-érték arány. 2 féle levesből és tőbbféle főételből válaszható napi menü van, érdemes megkóstolmi, korrekt áron,korrekt adagok és a leves kifejezetten finom volt,bár langyos. Kellemes kiülni a teraszra, a kiszolgálás elég gördülékeny,kicsit akkor...

2020. július 13.
Tulajdonképpen közel volt a legjobb értékhez, de majdnem. Az Esterházy-kastélyban ajánlották, hogy oda menjünk ebédelni. Nem bántuk meg. Alig volt vendég, de azért azt nem állítanám, hogy elkapkodták az asztalunk felkeresését. nem volt ez felháborítóan sok idő, de nem is volt egy olyan gyors és...