Galéria Bisztró Pápa

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Galéria Bisztró Pápa vélemények

Átlagos 2022. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
2 év után újra a környéken nyaraltunk,emlékeztünk erre a helyre a korrekt árú heti menüjeiről,amelyek még mindig léreznek. A leves nagyon finom volt,a főételek azonban középszerűek,felejtősek. Persze jó áron van,de a hely hangulatán,a belső teren belül most semmi sem ösztönöz arra,hogy újra eljöjjek majd ide.
Kiváló 2021. augusztus 16.a párjával járt itt
A város főterén van. Sok embert tud kint is bent is leültetni. Gyorsan cserélik a vendégeket mert nagy az igény az üres helyekre. Ügyesek, türelmesek a felszolgálók. A hangulat itt jó, sok a látnivaló a téren. A kihozott ételek finomak és elegendő mennyiségűek. Többször is itt étkeztünk és egyszer sem csalódtunk. Az ár érték arány megfelelő csak ajánlani tudom.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 25.a párjával járt itt
E oldal alapján választottam a bisztrót. Péntek lévén menüt ettünk ami mennyiségében és ízvilágában is megfelelt. Sokan voltak, elvitelre is jöttek, kiszállítás is ment, látszik népszerű hely a városban. Jót ettünk-ittunk, a kávé is finom volt és megfizethető áron.
Kiváló 2020. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Az étterem elhelyezkedése alapján szuper az ár-érték arány. 2 féle levesből és tőbbféle főételből válaszható napi menü van, érdemes megkóstolmi, korrekt áron,korrekt adagok és a leves kifejezetten finom volt,bár langyos. Kellemes kiülni a teraszra, a kiszolgálás elég gördülékeny,kicsit akkor akadozott amikor már sokan lettek. Megéri betérni,visszajövünk még.
2076
2020. július 13.a párjával járt itt
Tulajdonképpen közel volt a legjobb értékhez, de majdnem. Az Esterházy-kastélyban ajánlották, hogy oda menjünk ebédelni. Nem bántuk meg. Alig volt vendég, de azért azt nem állítanám, hogy elkapkodták az asztalunk felkeresését. nem volt ez felháborítóan sok idő, de nem is volt egy olyan gyors és kedves vendégfogadás.
Galéria Bisztró Pápa - MosdóGaléria Bisztró Pápa - MosdóGaléria Bisztró Pápa - BelsőGaléria Bisztró Pápa - BelsőGaléria Bisztró Pápa - BelsőGaléria Bisztró Pápa - Külső képGaléria Bisztró Pápa - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Egy menüt ettünk a párommal. 1490 Ft/menü. Kétféle levesből, kétféle másodikból, és 2 féle desszertből lehetett választani.
Csak a jókai bableves nem volt az igazi.
A cicegében sült sertéskaraj finom volt, a desszert pedig isteni.(túrós fánk őszibarack raguval, erdei gyümölcsös sorbet)
Másnak is ajánlanám.
Kiváló 2017. január 21.a párjával járt itt
Azt szoktuk mondani, az a jó film, amit többször is megnézünk és az a jó étterem, ahova visszajárunk. A Galéria bisztró is ilyen helynek bizonyult. Január elején ettünk itt először, és elhatároztuk, hogy visszajövünk végigenni az étlapot. Nem bántuk meg. A Marhapofa krokettel és grillzöldségekkel isteni finom és puha volt, pont, amilyennek lennie kell.
Galéria Bisztró Pápa - Étel/italGaléria Bisztró Pápa - Étel/ital
Kiváló 2016. július 22.a párjával járt itt
Életem legfinomabb Browniját itt ettem! Nagyon finom volt a borjú húsos dürüm is. Ár-érték arány teljesen rendben volt.
Kiváló 2014. november 4.családjával járt itt
A megújult Fő téren elegáns étterem található, melynek berendezése elegáns,a bútorok, színek harmóniában vannak. A falak helyenként Esterházy téglákkal díszítettek, ami utal a Várkastély egykori tulajdonosára. A terítés, tálalás ízléses, az ételek ízletesek, különlegesek. Az étlap szezonális, mindig az aktuális ízeket kóstolhatjuk.
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Pápa város Fő terén, teraszos, mérsékelt árakkal kiváló ételek, italok fogyasztására alkalmas hely. Családi hangulat, gyereksarok is van, de lehetőség van akár lagzik megrendezésére is. Hétvégente élő bárzene mellett tölthetjük el kellemesen az időt baráti társaság körében.
Galéria Bisztró Pápa - BelsőGaléria Bisztró Pápa - Belső