8500 Pápa, Fő tér 21.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Az étterem elhelyezkedése alapján szuper az ár-érték arány. 2 féle levesből és tőbbféle főételből válaszható napi menü van, érdemes megkóstolmi, korrekt áron,korrekt adagok és a leves kifejezetten finom volt,bár langyos. Kellemes kiülni a teraszra, a kiszolgálás elég gördülékeny,kicsit akkor akadozott amikor már sokan lettek. Megéri betérni,visszajövünk még.
Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Tulajdonképpen közel volt a legjobb értékhez, de majdnem. Az Esterházy-kastélyban ajánlották, hogy oda menjünk ebédelni. Nem bántuk meg. Alig volt vendég, de azért azt nem állítanám, hogy elkapkodták az asztalunk felkeresését. nem volt ez felháborítóan sok idő, de nem is volt egy olyan gyors és kedves vendégfogadás.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Egy menüt ettünk a párommal. 1490 Ft/menü. Kétféle levesből, kétféle másodikból, és 2 féle desszertből lehetett választani.
Csak a jókai bableves nem volt az igazi.
A cicegében sült sertéskaraj finom volt, a desszert pedig isteni.(túrós fánk őszibarack raguval, erdei gyümölcsös sorbet)
Másnak is ajánlanám.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Azt szoktuk mondani, az a jó film, amit többször is megnézünk és az a jó étterem, ahova visszajárunk. A Galéria bisztró is ilyen helynek bizonyult. Január elején ettünk itt először, és elhatároztuk, hogy visszajövünk végigenni az étlapot. Nem bántuk meg. A Marhapofa krokettel és grillzöldségekkel isteni finom és puha volt, pont, amilyennek lennie kell.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Életem legfinomabb Browniját itt ettem! Nagyon finom volt a borjú húsos dürüm is. Ár-érték arány teljesen rendben volt.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A megújult Fő téren elegáns étterem található, melynek berendezése elegáns,a bútorok, színek harmóniában vannak. A falak helyenként Esterházy téglákkal díszítettek, ami utal a Várkastély egykori tulajdonosára. A terítés, tálalás ízléses, az ételek ízletesek, különlegesek. Az étlap szezonális, mindig az aktuális ízeket kóstolhatjuk.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 17.
Pápa város Fő terén, teraszos, mérsékelt árakkal kiváló ételek, italok fogyasztására alkalmas hely. Családi hangulat, gyereksarok is van, de lehetőség van akár lagzik megrendezésére is. Hétvégente élő bárzene mellett tölthetjük el kellemesen az időt baráti társaság körében. A panoráma lenyűgöző, a Nagytemplom tövében, a barokk Főtér egyik sarkában, mediterrán hangulatú hely.

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egész napos fürdőbelépővel, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.31.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
Akár 1 éjszaka 30.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.31.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.30.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 15.407 - 36.791,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
2018.12.06. - 2021.09.30.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2021.12.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.578 - 38.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 30.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.21.

Szállodák Pápa környékén
Hunguest Hotel Pelion  Pápa
Wolf Panzió Pápa
Holiday Hotel Csopak Pápa
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Galéria Bisztró PápaX