Gambrinus Étterem Pápa

403. helyezett Közép Dunántúlon - 817 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Gambrinus Étterem Pápa bemutatkozása

A Gambrinus étterem Pápa belvárosában, a sétálóutcától 100 m-re található. Családi vállalkozás keretein belül működik 1993 áprilisától. Befogadóképességünk 100 fő, rendelkezünk egy 30 fős különteremmel. Ételkínálatunk gazdag, az a'la carte étkeztetés mellett osztálytalálkozók, esküvők, családi és céges rendezvénye lebonyolításával is foglalkozunk. 2005-ben egy kétsávos, automata bowlingpályával bővült szolgáltatásaink köre.

Gambrinus Étterem Pápa vélemények

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Kisebb (budapesti) baráti társaság verődött össze Pápán, s ebédidő lévén, kerestünk egy éttermet. Bár egy kicsit később kezdődő rendezvényre készültek, fogadtak minket, és kiváló kiszolgálásban volt részünk. A hely ízlésesen van kialakítva, a felszolgálók figyelmesek, gyorsak, udvariasak. Az ételekkel is elégedettek voltunk.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
Baráti társasággal látogattunk az étterembe,egy városnézés után. Nagyon jól éreztük magunkat. Finom, bőséges adag ételek,szép,tiszta környezet, jó hangulat. Az étteremben a bowlingozás megalapozta az este hangulatát. Amíg játszottunk a vacsora is elkészült. A felszolgálók figyelmesek és kedvesek voltak. Mindenkinek ajánlom aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Májgombocos levest ettünk. Nagyon finom és nagy adag volt. Édesanyám és én kijevi csirkemellet ettünk. A férjem Alexander csirkemellet. Hatalma tányéron, bőséges adag. Szemre is kiváló volt és ízre is. A köret is finom. A savanyúsàg felséges. A felszolgálás gyors és kedves.

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2021.12.31.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.400 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2021.04.15.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 66.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Pápa
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Gambrinus Étterem PápaX