Gambrinus Étterem Pápa

4,7
a 17 pápai étterem közül
étterem

Gambrinus Étterem Pápa bemutatkozása

A Gambrinus étterem Pápa belvárosában, a sétálóutcától 100 m-re található. Családi vállalkozás keretein belül működik 1993 áprilisától. Befogadóképességünk 100 fő, rendelkezünk egy 30 fős különteremmel. Ételkínálatunk gazdag, az a'la carte étkeztetés mellett osztálytalálkozók, esküvők, családi és céges rendezvénye lebonyolításával is foglalkozunk.

Hotel Villa Classica Pápa - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Gambrinus Étterem Pápa vélemények

Kiváló 2023. november 11.családjával járt itt
Elegáns, tiszta, barátságos étterem. Remek, udvarias kiszolgálás, ízletes, bőséges ételek. Nagyon elégedettek voltunk! Köszönjük szépen!
2018. november 15.barátokkal járt itt
Kisebb (budapesti) baráti társaság verődött össze Pápán, s ebédidő lévén, kerestünk egy éttermet. Bár egy kicsit később kezdődő rendezvényre készültek, fogadtak minket, és kiváló kiszolgálásban volt részünk. A hely ízlésesen van kialakítva, a felszolgálók figyelmesek, gyorsak, udvariasak. Az ételekkel is elégedettek voltunk. Egy pápai kirándulás alkalmával kiváló lehetőség egy jó ebédre.
Kiváló 2015. november 13.barátokkal járt itt
Baráti társasággal látogattunk az étterembe,egy városnézés után. Nagyon jól éreztük magunkat. Finom, bőséges adag ételek,szép,tiszta környezet, jó hangulat. Az étteremben a bowlingozás megalapozta az este hangulatát.
Amíg játszottunk a vacsora is elkészült. A felszolgálók figyelmesek és kedvesek voltak. Mindenkinek ajánlom aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.
Kiváló 2015. szeptember 6.családjával járt itt
Májgombocos levest ettünk. Nagyon finom és nagy adag volt. Édesanyám és én kijevi csirkemellet ettünk. A férjem Alexander csirkemellet. Hatalma tányéron, bőséges adag. Szemre is kiváló volt és ízre is. A köret is finom. A savanyúsàg felséges. A felszolgálás gyors és kedves.
Gambrinus Étterem Pápa a térképen
8500 PápaÁrok u. 20.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • bowling • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi