Vitafit Étterem & Kávézó Pápa

8500 Pápa, Kossuth u. 18.

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa a térképen

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa vélemények

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Városlátogatáson jártam Pápán. Ezt az éttermet találtam a legszimpatikusabbnak. Nem is csalódtam. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak a kiszolgáló hölgyek. Egy girostálat, és egy baconba csavart szüzérméket ettünk. Mindkettő nagyon finom volt. Két-két üdítővel, két kávéval hatezer forintot fizettünk. Ha arra járunk, benézünk!

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
2018 május 16 és 17 én jártunk ott. Kétszer vacsorázni és egyszer kávézni. Minden alkalommal kedvesek udvariasak voltak. A kiszolgálás kitűnő az ételek finomak voltak. Legközelebb is idemegyünk ha Pápán járunk. Tisztaság mindenütt. Budapestről voltunk. Másoknak is ajánljuk ezt a helyet. Tetszett a fotó kiállítás.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Havonta egy-két alkalommal vacsorázunk itt, tartalmas az étlap, átlag emberesek az árak, ízre pedig kiválóak az ételek, eddig tőlünk csak "kitörölgetett" tányért tudtak visszavinni. . Barátságos , állandóan mosolygó személyzet vesz körül, figyelmesek, de nem tolakodóan ! Tisztaság, esztétika van minden helyiségben, az étterem részt külön feldobja egy állandó képkiállítás, amelyek közül akár vásárolni is lehet

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
5-7 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éjtől: önellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Sante Hévíz
8 nap/7 éjszaka 8.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, parkolással
2021.03.01. - 2021.10.31.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Pápa
Nyári felfrissülés Füreden (min. 5 éj)
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

Vitafit Étterem & Kávézó PápaX