Vitafit Étterem & Kávézó Pápa

8500 Pápa, Kossuth u. 18.

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa a térképen

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa értékelése:

2. helyezett a 17 pápai étterem közül
57. helyezett Közép Dunántúlon - 826 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő

Vitafit Étterem & Kávézó Pápa vélemények

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Városlátogatáson jártam Pápán. Ezt az éttermet találtam a legszimpatikusabbnak. Nem is csalódtam. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak a kiszolgáló hölgyek. Egy girostálat, és egy baconba csavart szüzérméket ettünk. Mindkettő nagyon finom volt. Két-két üdítővel, két kávéval hatezer forintot fizettünk. Ha arra járunk, benézünk!

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
2018 május 16 és 17 én jártunk ott. Kétszer vacsorázni és egyszer kávézni. Minden alkalommal kedvesek udvariasak voltak. A kiszolgálás kitűnő az ételek finomak voltak. Legközelebb is idemegyünk ha Pápán járunk. Tisztaság mindenütt. Budapestről voltunk. Másoknak is ajánljuk ezt a helyet. Tetszett a fotó kiállítás.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Havonta egy-két alkalommal vacsorázunk itt, tartalmas az étlap, átlag emberesek az árak, ízre pedig kiválóak az ételek, eddig tőlünk csak "kitörölgetett" tányért tudtak visszavinni. . Barátságos , állandóan mosolygó személyzet vesz körül, figyelmesek, de nem tolakodóan ! Tisztaság, esztétika van minden helyiségben, az étterem részt külön feldobja egy állandó képkiállítás, amelyek közül akár vásárolni is lehet

Legnépszerűbb csomagok Pápán és környékén
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.867 - 15.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2021.02.03.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2020.12.01. - 2021.12.02.

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Pápa
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szilveszter (min. 3 éj)

Vitafit Étterem & Kávézó PápaX