Caesar Panzió Pápa
8500 Pápa, Kossuth Lajos u. 32.

Caesar Panzió Pápa a térképen

Caesar Panzió Pápa értékelése:

2. helyezett a 13 pápai szállás közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Caesar Panzió Pápa bemutatkozása

A Caesar Panzió Pápa történelmi belvárosában kapott helyet, mely központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthető. A Várkertfürdő különleges élményt nyújthat az ide látogató vendégek számára, de a közeli Bakony is számos kirándulási, aktív pihenési lehetőséget kínál.

Caesar Panzió Pápa képei

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Caesar Panzió Pápa vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
A Panzió elhelyezkedése nagyon jó, a látványosságok és a Várfürdő könnyen megközelíthetőek. A szállás tiszta, kényelmes volt. Mivel a belvárosban van így az ingyenes parkolás kicsit távolabb lehetséges. A kiszolgálással meg voltunk elégedve, kedvesek és segítőkészek voltak. Remekül éreztük magunkat, ajánlani tudom mindenkinek.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Gyönyörű és hangulatos környezet, nagyon kedves személyzet, tágas szoba. Mindennel nagyon elégedettek voltunk!Külön élmény volt( igaz ez nem csak a panzión múlt ), hogy az ágy a tetőtér ablak alatt van, és ahogy lefeküdtünk volt lehetőségünk a csillagokban gyönyörködni.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
A cézár panzió jó helyen van a város központban minden látnivaló közel van hozzá, a recepciós hölgy kedves és segítőkész, a bejelentkezés gyorsan megy nem kell várni, a szoba gyönyörű tiszta csendes légkondis, van mini bár is, a fürdő WC tiszta ha legközelebb megyek pápára akkor is a cézár panziot választom nagyon tetszett! köszönöm szépen.
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a Panzióban. Csak pozitívan tudom értékelni a szálláshelyet. Oda érkezéskor egy nagyon kedves Hölgy fogadott bennünket. Minden információt megkaptunk tőle,igazi vendégbarát környezet várt bennünket. A szobák tisztasága,felszereltsége kifogástalan volt. Ide biztos hogy vissza megyünk,még nagyobb társasággal!

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 1.
Kellemes hangulatú hétvégét töltöttünk a panzióban. Köszönet érte. A reggeli bőséges és finom volt, a helyi pékségből jött friss kalács, kenyér, a reggeli kapuccsinó otthonos hangulatot varázsolt. A szoba csendes és elszeparált béke szigete, saját kis konyhával, remek választás volt. Aki tévéfüggő azt egy modern tv kárpótolja.
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon csendes, nyugodt légkörű panzió, különösen kedves személyzettel. A szoba hangulatos, a tisztaság kifogásolhatatlan volt. Nagyon jóleső érzés volt a külön tea, kávé készítési lehetőség és a szuperül működő klíma. A kerékpárjainkat nyugodt szívvel hagytuk a panzió nagyon kellemes hátsó kerthelyiségében.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
A hölgyek rendkívül barátságosak, kedvesek. A szoba tiszta, kényelmes két embernek. A panzió a belvárosban van, forgalmas helyen, emiatt ablakot estefelé lehet nyitni, ezért jó szolgálatot tett a légkondicionáló. A zárt parkoló közel van. Gyalog könnyen elérhető a város főtere és sétálóutcái. Reméljük, hamarosan végeznek a felújításokkal.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Majdnem minden kiváló volt. Makulátlan tisztaság volt, ami ritka! Egy dolog nem tetszett, hogy az autónkkal nem tudtunk a szállodánál parkolni, el kellett vinni egy másik utcába. Ráadásul szinte mindenhol a városban csak egyirányú közlekedés van, de erről nem a szálloda tehet! Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak!

Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ács Apartman
Pápa
8 nap/7 éjszaka 7.714,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Sárvár
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ünnepi wellness (min. 2 éj)

PápaX