Horváth Katalin

Horváth Katalin adatlapja

Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2014.06.08

Kiváló 2013. július 18.a párjával járt itt
Párommal az egész napi séta után véletlenül bukkantunk rá erre az étteremre és nagyon jó, hogy így esett! Szinte teltház volt, ezért gondoltuk, hogy jól főznek. Rendkívül kedves felszolgálók dolgoznak itt, a szakácsról nem is beszélve, aki nagyon finomat főzött. Kijevi jércemellet ettünk és csapolt sört ittunk utána, ami szintén nagyon jó volt, megfelelő hőmérséklettel.
2013. június 17.a párjával járt itt
A párommal voltunk ebédelni egy szombati napon. Nagyon sokan voltak, mégis elég gyorsan elkészítették az ételt, amit rendeltünk. Nagyon jól főznek! Kedves, udvarias kiszolgálásban volt részünk és hangulatos az étterem, főleg kívülről. Az áraik is reálisak. Mindenkinek ajánlani tudom, aki Bakonybélben jár!
Kiváló 2013. július 18.a párjával járt itt
Párom szülinapjára foglaltam a szállást. Nagyon kedves úriember fogadott minket, elénk jött egy megbeszélt helyre, hogy ne keresgéljük a szállást, hanem odavezetett. Rendkívül tetszett, hogy az egész házban csak mi ketten voltunk, így nagyon meghitté varázsoltuk a születésnapot!