Corte Apartman Pápa

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Corte Apartman Pápa vélemények

Kiváló 2022. július 19.barátokkal járt itt
Kiváló ízléssel, igényesen kialakított apartman Pápa belvárosában, egy csöndes, régies, hangulatos utcában. Mi három felnőtt egy kétszobás, étkezős apartmanban laktunk. A két szobában egy-egy nagy kétszemélyes ágy volt, a nagyobbikban egy kihúzható kanapé is.
Corte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - EgyébCorte Apartman Pápa - Egyéb