Vero-Hotel Arany Griff Pápa ★★★

Vero-Hotel Arany Griff Pápa értékelése:

5. helyezett a 13 pápai szállás közül
150. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Vero-Hotel Arany Griff Pápa bemutatkozása

A Vero-Hotel Arany Griff évszázados törénelmi hagyományokat, hangulatot kínál vendégeinek. Tánctermében megyebálokat és színielőadásokat tartottak, Mikszáth regényhőse, Noszty Feri is itt mulatott, és híres költőnk, Petőfi Sándor az épület falai közt írta meg Szín és való című versét.

Vero-Hotel Arany Griff Pápa képei

Vero-Hotel Arany Griff Pápa

Vero-Hotel Arany Griff Pápa vélemények

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igaz egy akcó keretében voltam ott a mennyaszonyommal ami egyben termékbemutatót is meghalgattunk a szobánkban nem müködött a wc lehuzó és a tv távirányitó sem amit kértünk ,hogy cseréljék ki benne az elemeket a szobában és a mellékhelységben csatorna szaga büzlött és az ágy is egész éjjel recsegett és ropogott minden megfordulásnál és éppen akkor voltak még a felujítási munkálatok is a szállodában ezért az ételt is máshonnan szállították oda.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
A kultúrtörténeti hagyományait megőrző Griff Szálló több mint kétszáz éve fogadja vendégeit Pápa központjában. A Fő tér és a Fő utca sarkán áll egy épület, amely nevét az Esterházy-család címerében szereplő madárról kapta: a Griff szálló. Sokáig beszálló vendéglő volt. Nagy tánctermében egykor nagy bálok, előadások és zenés estek zajlottak.

Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Pápa környékén
Wolf Panzió Sárvár
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ünnepi wellness (min. 2 éj)

PápaX