atesz

atesz adatlapja

Regisztráció2014.06.11
Utoljára itt2014.11.25

Szörnyű 2014. október 23.a párjával járt itt
Igaz egy akcó keretében voltam ott a mennyaszonyommal ami egyben termékbemutatót is meghalgattunk a szobánkban nem müködött a wc lehuzó és a tv távirányitó sem amit kértünk ,hogy cseréljék ki benne az elemeket a szobában és a mellékhelységben csatorna szaga büzlött és az ágy is egész éjjel recsegett és ropogott minden megfordulásnál és éppen akkor voltak még a felujítási munkálatok is a szállodában ezért az ételt is máshonnan szállították oda.
Felhasználó fényképei:
Vero-Hotel Arany Griff Pápa - Vero-Hotel Arany Griff Pápa - Vero-Hotel Arany Griff Pápa -
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nekem és a menyaszonyomnak tetszett a Balatonföldvár-on található Hotel Reál és nagyon jól éreztük magunkat ott és a legjobb hely a Balatonon és a vasutállomás-tol nincsen olyan messze és a szabad strandtól,a hajó kikötö sincsen olyan messze. A közelben étterem és szorakozási hely is található. Belül is nagyon szép és modern lift is van beépítve.
Felhasználó fényképei:
Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár -
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Nagyon könnyen megközelithetö hely vonattal mert a vonatállomás a szálloda közelépen van. Nagyon jól éreztem magamat a menyasszonyommal és azon gondolkodunk azóta is, hogy az esküvőnket is ott fogjuk majd tartani. Nagyon szívesen visszamennénk terveztük ,hogy idén ott nyaralunk de sajnos anyagilag nem jött össze rá a pénzünk pedig nagyon szép a Balaton.