Hanga Vendégház Parád

Hanga Vendégház  Parád
3240 Parád, Fényes Pagony 1.

Hanga Vendégház  Parád a térképen

Szállások Parád városában
Wellness csomagok Parád városában

Hanga Vendégház Parád vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 12.
Sokat jártunk az elmúlt évtizedekben a párommal Ausztriában a hegyekben és a Hanga vendégházzal kapcsolatban ez az érzés kapott el. Nagyon szépen, ízlésesen, bajoros hangulatban berendezett szállás. Hatalmas ágy, szép kilátás a teraszról, madárcsicsergés, nyugalom és csend. Ezek a jellemzők a vendégházra.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 6.
Madárdalos reggelek, kedves kiszolgálás, tapintatos háziak. Minden reményünk, álmunk valóra vált, ezt a nagyon profi és láthatatlan háttérmunka is lehetővé tette. Vendéglátásban és tisztaságban is kifogástalan, minden igényre figyelő hozzáállást tapasztaltunk, így igazi kikapcsolódásban volt részünk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Kedves, családias hangulatban az erdő szélén lévő házikókban barátságos, fabútorokkal berendezett szobák fogadnak teljes kényelemben és összhangban. A reggelitől a meleg vacsoráig bőséges ellátást kaptunk óriási tál süteménnyel. Közvetlen és sürgő-forgó házinéni kockás terítőre terít a fa gerendákkal és lambériával hangulatossá varázsolt étkezőben.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás hetet töltöttem el itt,barátaimmal,családommal.Nagyon jól éreztük magunkat.Táj csodás,az ellátás kifogástalan,finom ételek!! Alig akartunk hazajönni, de vissza fogunk menni még !!! A három fogásos vacsorák isteniek voltak. Tulajdonosok,kedvesek,közvetlenek.Családias hangulatban telt a hetünk!!!

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal volt szerencsém a Hangában vendégeskedni. Minden alkalommal nagyon jól éreztem ott magam az egyetlen probléma csak az volt, hogy haza kellett jönni. Amikor ott van az ember nem akarja otthagyni azt a békességet, nyugalmat, csendet, amit a szállás kínál.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környezet mesébe illő. Pihenésre, kikapcsolódásra vágyóknak tökéletes. A ház és környéke makulátlan, ragyogó tisztaság mindenhol. Mindenkinek ajánlom, aki a napfelkeltét a balkonjáról szeretné csodálni, vagy a csillagos eget bámulni a "hallható" csöndben. A vendéglátók fantasztikus emberek, Lídia elkápráztatott minket csodálatos házias ételeivel, a ház ura segítséget nyújtott a programtervezésben.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezet kifogástalan szállás. Tényleg ugy néz ki a szállás minta honlapjukon van. Az ágy nemű puha a matrac nagyon kényelmes. A szobák igényesek gyönyörű fából készült bútorokkal. A háziak nagyon kedvesek és figyelmesek, az ételek amit a háziasszony készit isteni finomak! ! ! ! Nem lehet hallani a város zaját itt igazi csend és béke fogadott minket.

No.1. Étterem és Vendégház
Sirok
2021.04.30. - 2021.10.10.
Agria Vintage Apartman
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig

Szállodák Parád környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

ParádX