waltergabor1962

waltergabor1962 adatlapja

Regisztráció2017.08.07
Utoljára itt2019.10.21

Átlagos 2018. december 10.barátokkal járt itt
Ismét megszálltunk a szállodában. Azonban elmúlt a korábbi varázsa. Csendes, nyugodt helyen van, nagy parkolóval, magyaros finom ételekkel. Eddig jó, de most sorolom a bajokat. A szállodában az élményfürdőzés kizárt, mert egy 10 személyes élménymedence jut akár 40 emberre. A többi medence hideg, alkalmatlan élményfürdésre.
Felhasználó fényképei:
Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger -
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen megszállunk itt a párommal, (és még sokszor szeretnénk). Kedves kiszolgálás, nyugodt pihenés vár ránk. Az élmény- és termálfürdő a közelben. Talán annyi a hátránya, hogy kb. 400 méter kell sétálni a fürdő bejáratig, esőben vagy télen valakit ez zavarhat, de a nyugodt pihenés nálunk mindent megelőz.
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Már harmadik éve vissza térünk ide. Régi építésű, tiszta, egyszerű faházakban, jó érzéssel pihenünk. Sokszor az egyszerűség is pihentető lehet, a régi komcsi nyarakra emlékeztet, mikor a szüleimmel nyaraltam a hetvenes-nyolcvanas években. A TV csak porfogó (3 csatorna nézhető rajta), de Mi meg vagyunk nélküle és szerencsére WIFI sincs csak a porta környékén (jó messze a faházaktól).