verika

verika adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2016.08.06

Kiváló 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Tokajban nyaraltunk családommal,barátainkkal.Egy falubeli ajánlotta a Lebuj éttermet,és nem bántuk meg hogy hallgattunk rá!Egy hetet voltunk tokajban,és minden nap itt ebédeltünk.Hangulatos hely,szuper a kiszolgálás,kedvesek az alkalmazottak,nagyon finomak az ételek.Kiváló hely,ajánlom mindenki figyelmébe!!
Kiváló 2014. augusztus 4.barátokkal járt itt
Családommal,és két baráti családdal töltöttünk egy hetet a vendégházban. minden szuper volt,nyugalmas helyen van,csendes környezet,tiszta szállás,sok kikapcsolódási lehetőség szinte,pár lépésre a háztól. A Bodrog öt perc séta a háztól! Egyedi pincerendszer a ház alatt,tulajdonos bor kóstolással egybekötött pincelátogatással kedveskedett nekünk.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Csodás hetet töltöttem el itt,barátaimmal,családommal.Nagyon jól éreztük magunkat.Táj csodás,az ellátás kifogástalan,finom ételek!! Alig akartunk hazajönni, de vissza fogunk menni még !!! A három fogásos vacsorák isteniek voltak. Tulajdonosok,kedvesek,közvetlenek.Családias hangulatban telt a hetünk!!!