Macilány41

Macilány41 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2023.02.18

Szörnyű 2016. május 9.családjával járt itt
Érkezéskor a valószínűleg tulajdonos hölgy elég udvariatlan volt, mellesleg ottlétünk alatt végig. . . az ágyban a matrac lentebb van, mint a fakeret, ezért elég érdekes kikelni belőle. A korlátlan fogyasztáson úgy lehet spórolni, hogy nincs,aki kiszolgáljon, a párom ebédnél,/miután már 20 perce váruk a pincért/ odament a bárhoz, hogy hoz egy italt, mire a hölgy udvariatlan módon közölte vele, hogy az nem úgy működik, várjon a sorára.
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Maximálisan segítőkész személyzet, vendégközpontú tulajdonosok, nagyon finom ételek. Kényelmes a szállás, van sportolási lehetőség, pár méter a Balaton. Saját, zárt parkolóban van parkolási lehetőség. Kuponnal voltunk, az érték magasan felülmúlta az árat! Júniusban voltunk először, szeptember elején újra a szüleinkkel, de jövőre is visszamegyünk még!
Gyenge 2016. október 6.a párjával járt itt
A vacsora kínálat 3 nap alatt nem változott és még erre is várni kellett sokáig. . . A reggeli minden reggel ugyanaz, mindenért szólni kellett, ami kifogyott. A recepciós fiatalember nem tudta megmondani, hol találjuk a postát :( Este ugyanaz volt a recepciós, az italos és ételes pincér, a folyosón a mozgásérzékelős világítást folyamatosan elfelejtették bekapcsolni.