Juzsu: Indián nyár Parádfürdőn. - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Indián nyár Parádfürdőn.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Szeptemberben csodálatos időben töltöttünk el 6 napot a szállodában. Nagyon csodálatos helyen fekszik, nagyokat sétáltunk a Mátrában. A személyzet kedves, figyelmes. Nagyon finom és bőséges volt az ellátás, az ár- érték arány megfelelő.
Igazán kellemesem éreztük Magunkat. Sajnos december 27-31-ig már nem volt szabad szoba, így csak jövőre tudunk visszatérni!

Szeretnéd követni Juzsu felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. június 20.
Nagyon tetszett ez a színvonalas szálloda. Gyönyörű helyen fekszik, a Mátra tetején, a friss levegő garantált. Az igaz, hogy a helység átmenő, főútvonalán fekszik, de mivel kiesik a nagy átmenő forgalomból- naponta két busz, meg óránként 3 autó-, ezért ez igazán nem zavaró. A szálloda régi...

2017. június 19.
A szalloda fantasztikus kornyezetben talalhato, mely remek lehetoseget biztosit a turazas szerelmeseinek, ugyanakkor a pihenni, relaxalni vagyok sem fognak csalodni!

2017. június 13.
Nagyon jó fekvése van a szállodának, a park a kis patakkal roppant bájos,a környék varázslatos. Kár, hogy nincs hévíz-termálvíz a közelben, a "fürdő" elnevezés megtévesztett a helységnévben. De nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk!

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-12-22
 - Mámorító ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-11-30
 - Október 23. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, meglepetés programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-10-20 - 2017-10-23