Juzsu

Juzsu adatlapja

Regisztráció2016.08.30
Utoljára itt2019.03.20

2014. május 5.a párjával járt itt
Jó helyen, tiszta, rendezett a szálloda. Sajnos az első este háromszor ment el a villany, amit a végén sem sikerült megcsinálni, csak reggelre lett áram, a szobánkban. Sok volt a kisgyermekes család, kicsit zajosak voltak és a wellness részleg ennyi embernek kevés. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a masszőr hölgy egy tünemény és ráadásul ért a szakmájához.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Tiszta szálloda, fennséges ételek, csodálatos panoráma. Sajnos ősszel voltunk, rossz volt az idő, de nyáron még visszatérünk! Nagyon jó, hogy hidegben is csak egy fürdőköpenyben át lehet menni zárt folyosón az élményfürdőbe! Nagyon kedves a személyzet mind a recepción, az étteremben, vagy a takarításban.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Szeptemberben csodálatos időben töltöttünk el 6 napot a szállodában. Nagyon csodálatos helyen fekszik, nagyokat sétáltunk a Mátrában. A személyzet kedves, figyelmes. Nagyon finom és bőséges volt az ellátás, az ár- érték arány megfelelő. Igazán kellemesem éreztük Magunkat. Sajnos december 27-31-ig már nem volt szabad szoba, így csak jövőre tudunk visszatérni!