Kulčárová: pihenés augusztusban - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

pihenés augusztusban

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hotel tágas, több épületből áll. Mi a Zsuzsanna részlegen voltunk elszállásolva. Nyugodt környezetben található. Pihenésre alkalmas. A szoba tágas, tiszta volt. A tv kicsi volt, de sík képernyős. Welness részlegen jacuzzi, több szauna is volt, sókamra,kisebb beltéri medence, ami pihenésre alkalmas. Kültéri medence elég nagy volt. Tisztaság mindenhol. Az étkezésre tágas étterem várt, ami viszont a sok vendég számára ha telt ház volt, nem volt elegendő. De meg volt oldva, időpontra az egyes részlegek számára, tehát mindenki tudott étkezni, és csak az nem lakott jól, aki nem volt éhes.Tematikus vacsorákat készítettek a szakácsok.
Volt baba sarok is, a gyerekek is tudtak játszani. Nagyon nagy területen helyezkedik a hotel,parkkal, az autók számára is volt bőven parkolás, ami sorompóval zárt volt. Ajánlani tudom minden képpen. A wifi is jól működött.

Szeretnéd követni Kulčárová felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon...

2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 19.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2018-12-04 - 2020-02-29
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.818,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-03-04 - 2019-12-19
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, ingyenes wifivel, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02