Tiili: Jó levegő, nyugalom - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Jó levegő, nyugalom

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Tökéletes tisztaság jellemzi a szállodát. A személyzet nagyon figyelmes és kedves. Telt házas volt a szálló mikor ott tartózkodtunk, de ezt egyáltalán nem érzékeltük nem volt tömeg, a nagy területen jól eloszlik a sok ember. A Zsuzsanna szárnyban parkra néző szobát kértünk és kaptunk, ami nagyon jó választás volt. Nagyon sok programot biztosítanak, mindenki talál kedvére valót legen gyerek, idős vagy fiatal. Nagyon tetszett, hogy ebédre bográcsban gulyást főztek az udvaron illetve grill ebéd is volt a teraszon. A reggelit kicsit egyhangúnak találtam, de az elkészített ételek mindig nagyon finomak voltak. Kitűnő masszázst kaptunk és a mofetta kezelések is jót tettek. Ha nem akar az ember messzire menni a szálloda mellett lévő parkban is kellemes sétát lehet tenni. A "kert" végében patak csordogál. Csodás hely! Visszatérő vendégek leszünk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Étkezés:

Szeretnéd követni Tiili felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2019. augusztus 26.
Annyi megjegyzést tennék hogy az Erzsébet szárny utca fronti része elég meleg, mert nincs légkondi, az ablakot meg muszály kinyitni hogy jöjjön egy kis levegő, viszont elég zajos a forgalom miatt.

2019. június 11.
A szoba tisztasága tökéletes volt.Az ágyak tiszták és kényelmesek,a fürdőszoba jól felszerelt volt.Az ételek finomak,a választékkal meg voltunk elégedve.A személyzet segítőkész.A programokon részt vettünk,és jól éreztük magunkat.

2019. május 27.
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 19.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2018-12-04 - 2020-02-29
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.818,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019-03-04 - 2019-12-19
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, ingyenes wifivel, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02