Realista: Pásztón enni? Ne legyen gondja: Ózon megoldja! - Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó

Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó értékelése
3. helyezett az 5 pásztói étterem közül

Pásztón enni? Ne legyen gondja: Ózon megoldja!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7.
Elegáns kisvárosi étterem, udvarias, készséges kiszolgálókkal!
A tálalás egyszerű, de ízléses.
Az általunk fogyasztott ételek jó minőségüek voltak. A rántott gomba kissé túl volt sütve. A mennyiség-árfekvés megfelelő.
Az italárak szolídak. A háttérzene nekünk egy kicsit hangos volt és némileg túl modern is, az étterem hangulatához.
Ami szinkron és komforthiány érzetét keltette: a külső ételfelsorolás (főleg halféléknél) jóval bőségesebb volt, mint BENT az étlapon!?

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

3060 Pásztó
Deák F. út 3.

2020. március 6.
Nos most ezen oldal véleményére támaszkodva választottam ezt az éttermet. Túra után férjemmel és barátokkal tértünk be. Szép, belvárosi étterem ahol tényleg pizzák is vannak akár elvitelre is. Mi finom májgaluska levest ettünk, Harcsapaprikást túrós csuszával, Cordon bleu és fűszeres...